Frager kullanıcısının son içeriği

1. Frager

Rehber Mi 11T ve Mİ 11x TWRP Olmadan Root Atma

Current slot yok? D:\Downloadz\platform-tools [miuiturkiye.net]\platform-tools>fastboot getvar all (bootloader) unlocked: yes (bootloader) secure: no (bootloader) partition-type:userda (bootloader) partition-size:userda (bootloader) has-slot:userdata: no (bootloader)...
  2. Frager

Yardım Güncelleme sonrası sadece E çekiyor.

Redmi Note 9s'e imei atıldı.Android 10 vardı üzerinde.LTE çekiyordu. Daha sonra güncelleme yaptım Android 11 oldu.Şimdi Sadece Edge çekiyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  3. Frager

Soru Mi 11 Lite haftalık eu romu alacak mı?

Mi 11 Lite almayı düşünüyorum. 4G modeli globale, 5G modeli çin'e özel üretileceği söyleniyor. Şuan her iki modelede eu 12.0 stabil mevcut.Ancak 12.6 haftalıağa henüz romları gelmemiş.Haftalık hangisine gelebilirse onu almayı düşünüyorum bilgisi olan var mı?
  4. Frager

Alış Mi 6x Orjinal Ekran Lazım

Tamam kardeş, o zaman şöyle mi diyecektim? Mi 6x orjinal ekran lazım, 1 günümü alacak ekranı değiştirmek ancak olsun.Telefoncular gibi değiştiremeyiz ama deneriz.Zor zanaat. Ücreti karşılığında ürün istiyoruz, hatta işçiliğide fiyata ekleyin diyoruz yine yokuşa sürüyorsunuz işi.Sonra da...
  5. Frager

Gerçekten mi, bende 2 vidayla hemen değişiyor zannediyorum. Aga şaka mısınız, her telefonun videosu youtube'da mevcut.Herkes yapıyor demiyorum ben.Yapabilen insan var, yapamayan var.Yapamayan zaten gönder ben takarım diye burda diretmez.Benim için sök-tak basit bir işlem, burda zenex hocana laf...
  6. Frager

Sizinde kendinize göre haklı nedenleriniz olabilir, ancak bunu n11, gittigidiyor gibi sitelerden yaparsanız sizde kendinizi güvenceye almış olursunuz.Jelatini kaldırılan ürün iade edilemez yazarsın olur biter.Evet bu 2 dklik bi iş abartmaya gerek yok, eskiyi sök yenisini tak.Bu bi tamirat...
  7. Frager

Mi 6x için orjinal ekran arıyorum, internette hep yan sanayi ürünler var.Bazı arkadaşlarda telefonu gönder takıp geri göndereyim diyor.Benim yedek telefonum yok ve 2dk lik iş için telefonu 1 hafta sağa sola gönderemem.Adama işçiliğinide al ekranı gönder diyorum olmaz diyor.Ben ne bileyim...
  8. Frager

Soru Miui 12 ve Android 10 ?

Birde revos portu var.10 tabanli miui 12 https://revtechs.me/link-directory/categories/revos-miui-ports.6/
  9. Frager

Mod Whyred EXT4 den F2FS gecis - Daha hizli bir telefon

Çok teferruatlı işlem, daha pratik bi yolu yok mu?
  10. Frager

Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

Son çıkan miui 12 betayı defalarca denememe rağmen, mi logosunda kalıyor.Magisk root ekli olsada olmasada 2 şekilde denedim ancak rom bir türlü açılış ekranını geçip kuruluma başlamıyor. EU rom kuruyorum sorun yok. Sorun ne olabilir hep globe kullanıyordum.
  11. Frager

Sohbet İzmir Optimum Mi Store'a açık çağrımdır

İzmir optimum avm'ye açılan mi store için başta çok sevindik, ben ve xiaomi takipçisi arkadaşlarım.Fakat açıldığından beri 2 defa girdim, girmemle çıkmam bir oldu bir daha uğramadım. Diğer mağazaları bilmiyorum ancak, 20-30 m2 lik mağzada 3-4 eleman var, içeri adım atınca hemen insanın yanında...
  12. Frager

Çözüldü Mi5x Fastboot Rom Yükleme Hatası

Spoofla bizi, Mevlüt reyizzz :D King is here 8=)
  13. Frager

Elveda MIUI Türkiye Mi Band 4 Ailesi

2 konu açan uzman olup, kendi kendine üzülüo, sevinio, trip atıyo, özel muamele bekliyo :). Forumda her paylaşım içi doluysa değerlidir.Sadece seninkiler değerli, hep üstte durcak diye birşey yok.Lazım olan bulur ve yorumunu, sorusunu sorar.Blogunu umarım bu site üzerinden paylaşıp kendini...
  14. Frager

Mod Mi Band 4 Türkçe Büyük Font

Yüklenmiyor, sebebi ne olabilir? Geçersiz dosya diyor.
  15. Frager

Rehber Mi Band 4 Türkçe geldi.

Gece 12 den sonra, mifit programından güncellemeleri kontrol et diyin.Benim fw sürümü öyle güncellendi.Tüm gün zaten güncel diyodu, gece denedim yakaladı güncellemeyi.Güncelleme sunucusu belli zamanlarda veriyor güncellemeyi.
Üst Alt