Formenos kullanıcısının son içeriği

1. F

Soru Mi logo da kalıyor

Ücret ve müsait zamanınızı mesaj olarak bana döner misiniz?
  2. F

Soru Mi logo da kalıyor

Merhaba güncelleme sonrası cihaz sürekli kendini yeniden başlatıyor mi logosunda kalıyor, rom yüklemek tek çözüm gibi gözüküyor ama ses kısma ve açma tuşuna basılı tutmama rağmen menüye giremiyorum telefon sürekli mi logosunda kalıyor yada yeniden başlatabiliyorum tek, nasıl başa çıkabilirim?
  3. F

Soru Rom nasıl yüklerim?

Merhaba, daha önce hiç rom yüklemedim. Nasıl yükleyebilirim bu cihaza yardımcı olur musunuz?
  4. F

Yardım Google sunucularına bağlanılamıyor

Merhaba, fabrika ayarlarına sıfırlandıktan sonra bu hata oluşmaya başladı ve tekrar sıfırladım sonuç değişmiyor. Google hesabı ekleyemiyorum ve playstore bağlanamıyorum. Google servisleri indirdim apkpure ama kurulum başarısız.
  5. F

Soru Telefonuma güncelleme gelmiyor

Format istemiyorum hocam şuan rom arayışında değilim
  6. F

Soru Telefonuma güncelleme gelmiyor

Merhaba, cihaz 12.0.4 de kaldı hiç bir güncelleme gelmiyor sorun ne olabilir?
  7. F

Yardım Telefon açılmıyor

Her hangi yazılımsal birşey dokunulmadı bu zamana kadar, evet gittiğimde recovery ekranı denerim
  8. F

Yardım Telefon açılmıyor

Merhaba kardeşim okuldan geldi telefonu şarjı bitti sanıyordık fakat mi logosunda ekran kalıyor şarjı full, önde flaş yanıp sönüyor. Problem nedir?
  9. F

Yardım Kilit ekran şifremi unuttum

Cihazımda twrp yüklü, kilit şifremi unuttum ve formatlamadan şifreyi kurtarmam mümkün mü?
  10. F

Soru düşük ses sorunu

Magisk yüklü, uygulama önerisi varmı?
  11. F

Mod Redmi Note 8 Dolby Audio Moto G8 Plus Edition Android 10

Redmi note 9 pro için olur mu
  12. F

Tavsiye Redmi Note 10 Pro Alınır mı?

4.300e buldum sanırım en iyi fiyat?
  13. F

Tavsiye Redmi Note 10 Pro Alınır mı?

Artık yurt dışı cihazlarda fazla fark kalmamış Türkiye faturalı alacağım ama poco mu daha iyi parasına göre yoksa 10 Pro mu arasında kaldım
Üst Alt