flyman kullanıcısının son içeriği

1. flyman

Yardım Wifi otomatik başlatma.

Eşimde Mi A1 var. Onda saf android olduğu için bu ayar var. Fakat miui arayüzde yok.
  2. flyman

Yardım Wifi otomatik başlatma.

Arkadaşlar iyi günler. Eve gelince bazen mobil veriyi açık unutuyorum. Wifi otomatik bağlanma seçeneğnini bulamadım.
  3. flyman

Yardım Mi Box S Pes 2019 kurulumu.

Mi Box S'e Pes 2019 kurabilen var mı? Varsa bana yardımcı olabilir mi?
  4. flyman

Soru Xiaomi mi 8 Sim kart etkinleştirme

Aynı sorun bende de var fakat cihaz bulma senkranizasyon hepsi çalışıyor. Sade SIM hatası veriyor ama bütün özellikler çalışıyor.
  5. flyman

İnceleme MI A1 G-Cam Farkı [Night Sight]

Peki Android 9 da Pie da rootlamadan kullanabileceğimiz google camera var mı?
  6. flyman

Yardım Mi A1 Pie Radyo

Yeni güncelleme ile gelen radyodaki sesi kulaklığı veremiyorum telefonun hoparlöründen çalıyor.. Bilen arkadaş varsa teşekkürler.
  7. flyman

İnceleme MI A1 G-Cam Farkı [Night Sight]

Sanki aynı taraf çekilmemiş binalar farklı.
  8. flyman

Yardım Mi router 3 Cep Uygulaması Çalışmıyor

Router' reset atmanız lazım ama bütün ayarları yeniden yapmanız lazım. Cihazın arkasında minik bir delik var oraya toplu iğne ataç veya kürdan gibi bir şey ile 5 saniye kadar basılı tutup resetleyebilirsiniz. İlk aldığınız günkü ayarlara döner fabrika ayarlarına.
  9. flyman

İp ve Mac bilgilerini gösteriyor ama aygıt adını değiştirmiyor.
  10. flyman

Arkadaşlar telefondaki uygulamanın bölge ayarı ile router'ın bölge ayarını aynı seçin örneğin ben ikisini de Europe seçtim çalışıyor.
  11. flyman

Yardım Mi Cloud Yükleme

Çalışmadı. Mi A1 saf android olup mi room yüklü olmadığı için çalışmadığını düşünüyorum.
  12. flyman

Yardım Mi Cloud Yükleme

Dosya için Teşekkürler. Bende Mi A1 var saf Android olduğu için yüklü gelmedi galiba.
  13. flyman

Yardım Mi Cloud Yükleme

Google playda Mi Cloud u bulamıyorum. İyi çalışmalar.
Üst Alt