flyelturco kullanıcısının son içeriği

1. F

Soru Çağrı kayıtlarında arayanın görünmemesi

Arkadaşlar merhaba.Sorunum şu şekilde hem ben hem eşim redmi note 8 kullanıyoruz.Ailemizden birisi hem beni hem eşimi arıyor arayan kişi ikinizde cevap vermediniz diyor bende ve eşimin cihazında gelen arama hiç olmadığı gibi cevapsız arama vs hiçbir uyarı kayıt yok.Diyoruz ki ulan herkez...
  2. F

Yardım Xiaomi Mi Box S 4K Amazon Prime Video Altyazı sorunu

Aynı dertten muzdarip im çözümü bilen yeşillendirme harika olır
  3. F

Çözüldü Xiaomi Yakınlık Sensörü Sorunu Çözümü Yakınlık Sensörü Note 10,Note 10 Lite,Note8,Note7

Onuda denedim rkrand filmde yok değişen bişey yok çözümsüz
  4. F

Çözüldü Xiaomi Yakınlık Sensörü Sorunu Çözümü Yakınlık Sensörü Note 10,Note 10 Lite,Note8,Note7

Yokmu bu illetin çözümü denemediğim çözüm kalmadı 2 tane rn8 im var biri global diğeri eu rom yüklü ikisinde de saç baş yoluyorum ikiside mi store dan alındı görüşme yaparken telefon sürekli bi yeri arıyor bi yeri açıyor mikrofon kapatıyor ağız tadıyla bi telefonla konuşturmuyor nerden...
  5. F

Recovery Redmi Note 8 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

twrp de sorun olabilirmi ? adb exe kısmında ?
  6. F

Soru Twrp yükleme sorunu

Eu rom a geçiş yapmak istiyorum ama ekteki hatayı alıyorum bilgisayar kaynaklı diye 3 farklı PC de denedim hepsinde aynı hatayı alıyorum sorunun çözümü acaba nedir veya nerede hata yapıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
  7. F

Recovery Redmi Note 8 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

driver indirme linki çalışmıyor
  8. F

Rehber Redmi Note 8 Pro - Kulaklık Ses Seviyesi Yükseltme

bende işe yaramıyor verilen kodu girince geliştirici seçeneği aktif olduğu halde bahsedilen ekrana girmiyor.eu rom kullanıyorum bununla alakalı olabilirmi
  9. F

Soru Format sonrası kaybolan fotolar

Vallahi dediğin gibiymiş kendi hafızasına atıyor hafıza kartı seçeneği yok stock kamerada o ayar var sadece
  10. F

bendede durum aynıydı ama redmi note 8 de gcam daha verimli fotolar çektiği için onu kullanıyordum anlamadığım nokta çektiğim fotoların kayıt yeri hafıza kartı oluğu halde nasıl silindiği
  11. F

Merhalar. Cihazıma eu rom yukledikten sonra gcam ile çektiğim tüm fotoğraflar kayıt yeri hafıza kartı olmasına rağmen silindi.Sebebi ne olabilir.Resimleri kurtarma yolu yokmudur.
  12. F

Soru Zil sesleri

Merhabalar Bluetooth kulaklık bağlıyken gelen aramalarda zil sesi sadece kulaklıktan geliyor telefondan zil sesi alamıyorum.Kulaklık kulağımda olmazsa gelen aramaları kaçırıyorum.Çözümü bilen varmı
  13. F

Soru 11.0.6 guncellemesi

güncellemeyin gelirse şarjı içiyor aynı zamanda mobil veride sürekli kesinti yaşatıyor ek olarak int hızı ciddi anlamda yavaş
  14. F

Çözüldü orjinal yazı tipine dönmek

çooooook saolun 2 gündür cebelleşiyordum 10 saniyede çözüldü
  15. F

Çözüldü orjinal yazı tipine dönmek

Bölgeyi hindistan yapıp yazı tipini değiştirdim ama durumdan memnun değilim şimdi orjinal fonta geri dönmek istiyorum bunun çözümü varmı yada orfinal fontun adı vs nedir acaba
Üst Alt