flegga34 kullanıcısının son içeriği

1. F

Rom Epic_HMN4X_mido_v9_8.3.1_Global_Escobar1945

Hocam supersu yu kaldırıp öyle fashladim çalıştı magisk. Demek ki aynı çöplükte 2 horoz ötmüyormuş
  2. F

Rom Miuipro_7.11.16_Mi5sPlus

Teşekkürler sorun dediğiniz yöntemle çözüldü
  3. F

Arkadaşlar magisk programını bi türlü kuramıyorum hep aynı hata veriyor sebebini bilen var mı? Magisk
  4. F

Rom Miuipro_7.11.16_Mi5sPlus

Arkadaşlar magisk programını bi türlü kuramıyorum hep aynı hata veriyor sebebini bilen var mı Arkadaşlar magisk programını bi türlü kuramıyorum hep aynı hata veriyor sebebini bilen var mı? Magisk
  5. F

Yeni sürümü yükledim ama saat sorunu devam ediyor. İstanbulu hala +2 olarak kabul ediyor. Ondan Manuel ayarladım saati
  6. F

Ota uygulaması varmış yeni farkettim. Durumu meşgul ettiğim için kusura bakmayın. Bu arada güncelleme daha gelmemiş görünüyor bana
  7. F

Ben mii sürümü yazan yere ne kadar tiklasam da ota güncelleme sayfası açılmıyor. Yani bi tepki vermiyor o kısım. Ne yapabilirim acaba. Başından beri böyleydi yani
  8. F

Cahilliğimi mazur görün. Ota güncelleme sekmesi nerde acaba bulamadım ayarlardan
  9. F

Sorun galiba bendeymis hocam ezbere romu kurup arkasından gapss falan kurmuştum. Şimdi talimatlara bakıp da yaptım sorun düzeldi. Teşekkürler ilginiz için
  10. F

Arkadaş merhaba bazı uygulamalarda hep bu tarz hata alıyorum ne yapabilirim. Facebook uygulamasına da bu hata yüzünden giremiyorum.
  11. F

Alış Rock Zircon marka kulaklık arıyorum

0 ya da 2.el Rock Zircon marka kulaklık arıyorum. Yurtdışından almak istemiyorum çünkü kargı süresi çok can sıkıyor. Biraz aciliyeti var. İlgilenenler için pm lütfen.
Üst Alt