Fkaramolla kullanıcısının son içeriği

1. Fkaramolla

Yardım Redmi 4x Dokunmatik Problemi

Merhabalar arkadaşlar. Eskimiş bir model de olsa Redmi 4x kullanıyorum. Gayet de memnunum kendisinden. Ancak geçtiğimiz haftalarda dokunmatiğinde sorun yaşamaya başladım. Ekranın orta kısmında iki parmak kalınlığında bir temassızlık var. Ama bu her zaman değil. Bazen oluyor sadece o kısım...
  2. Fkaramolla

Soru Robot süpürge önerisi

Ben de geçen hafta sipariş verdim Mijia 1C yi. Malum alışveriş sitelerinde çok yüksek oy almış. Yüzlerce yorum okudum. Olumsuz olarak bahsi geçen şarj konusuna değinilmiş. Temizlik yaparken şarjı bitecek seviyeye gelirse gidip şarj olup kaldığı yerden devam ediyormuş. Mop özelliği için de...
  3. Fkaramolla

Yardım RedMi 4x MIUI 11 Güncellemesi Sonrası Hücresel Veri Problemi

Önerin için sağolasın. Denedim ancak o da çare olmadı maalesef. Bir iki siteye giriyor, sonra yine aynı.
  4. Fkaramolla

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Emeğinize Sağlık ...
  5. Fkaramolla

Yardım RedMi 4x MIUI 11 Güncellemesi Sonrası Hücresel Veri Problemi

Merhabalar arkadaşlar. Telefonum RedMi 4x, yurt dışı cihazı. Telefondan pek anlamıyorum maalesef, bir arkadaşım imei atıp vermişti yıllardır sorunsuz kullanıyorum. Birkaç hafta önce 11 güncellemesi geldi. Sonrasında hücresel veride sürekli bağlantı sorunu yaşamaya başladım. Hücreseli aç kapat...
  6. Fkaramolla

Yardım Redmi 4x indirme sonrası galeri gösterim hatası

Merhabalar arkadaşlar. Redmi 4x kullanıcısıyım. Yurt dışı imei aktarılmış halde. Telefonumda chrome ile google görsellerinden herhangi bir images.jpeg ismiyle indirme işlemi yaptığımda inen resim galeriye gelindiğinde daha önceden whatsapp ya da skype üzerinden arkadaşlarıma gönderdiğim küçük...
Üst Alt