FireSwords kullanıcısının son içeriği

1. F

Rom [ROM][9.0][OFFICIAL][Capricorn]LineageOS 16

Google Camera arıyorsanız bu işinizi fazlasıyla görecektir, hiçbir sorunu yok, her şeyi çalışıyor: https://f.celsoazevedo.com/file/gcamera/GCam-5.1.018-Pixel2Mod-Arnova8G2-V8.3b1.apk
  2. F

Rom Mi5s 4-32gb için Rom önerisi...

Xposed yüklemek bir Android sisteme yapılacak en büyük kötülüktür. Devasa bir güvenlik açığı oluşturmasını geçtim uygulamaların çalışmasını da bozuyor, çok ciddi stabilite sorunlarına yol açabilir.
  3. F

Rom Mi 5s telefonun şarjı çabuk tükeniyor , rom tavsiyesi

Aynen hocam, rootlamak zaten başlı başına bir güvenlik açığı. :D 1552593762 Genelde o sorun LOS'de olmuyor, diğer ROM'ların durumu kötü çünkü sisteme çok fazla şey ekliyorlar. 4-5 gündür kullanıyorum şimdilik sorun yok.
  4. F

Magisk'in Magisk Hide diye bir özelliği var, banka uygulamalarını oradan seçerseniz işe yarayacaktır.
  5. F

Şu an kullandığım ROM'lar arasında(Global Beta/Global Stable) en iyisi. Şarj konusunda atılacak hiçbir ekran görüntüsünün bir anlamı yoktur, tamamen kullanım senaryosuna bağlı, yanlış yönlendirme yapmak istemem ama diğer ROM'lardan daha iyi olduğunu çok net söyleyebilirim. Onu geçtim, hızını...
  6. F

Çalışıyorlar, her güncellemede ROM daha iyi hale geliyor; official gelmeme sebebi official vermenin şartlarından bir tanesi encryption'ın çalışması. Onun dışında hiçbir kusuru yok.
  7. F

Encryption çalışmadığı için
  8. F

Şu an LineageOS 16 kullanıyorum ve gerek hız gerek şarj konusunda kullandığım en iyi ROM. Pixel Experience'da arayüz biraz yavaştı.
  9. F

Haber Xiaomi, macOS Mojave Canlı Duvar Kağıdını Kopyaladı.

Hayır dinamik duvar kağıdı özelliğini kopyalamış, saate göre arka planın rengi değişiyor, geceleri yıldızlar beliriyor.
  10. F

Haber MIUI Yeni Güncelleme ile GECE MODU Özelliğine Kavuştu

Google'ın Mesajlar uygulamasını indirip karanlık modu açarsanız da oluyor
  11. F

Yardım miu10 9.2.15

Bug olduğu söyleniyor: [Update: It Won't] MIUI 10 to Get System-Wide Dark Theme in Future Release
  12. F

Yardım miu10 9.2.15

Yanlış hatırlamıyorsam o ekran görüntülerindeki bug'dı, karanlık mod değildi.
  13. F

Yardım Şarj ve oyun konusunda en stabil stock rom

O dediğin şey bahsettiğim bug yüzünden oluyor işte. AOSP ROM'lardan birinde kulaklığı takarak telefonu yeniden başlat, müzik aç MIUI'daki gibi müzik çalacak, göreceksin. Ama bir kere bile olsa telefon hoparlöründen ses çıkarsa o sorun tekrar oluşuyor. Yeniden başlatana kadar da ses o şekilde...
  14. F

Ses olarak bir fark yok aslında. Bir bug var LineageOS tabanında, hoparlör ve kulalık arasında geçiş yaptıktan sonra ses kalitesi düşüyor. Onunla ilgili bug bildiriminde bulundum birkaç gün önce.
  15. F

Magisk'de kamera libleri ile ilgili bir modül var, Google Kamera konusunu ben de merak ediyorum, zamanım olunca uğraşacağım onunla da
Üst Alt