firatsof kullanıcısının son içeriği

1. firatsof

Yardım Mi Mix 2 Twrp Efs yedeği oluşturabilecek birileri

İkisi de çalışmıyor anlam veremedim vallahi cihaz diag modda olmasına rağmen
  2. firatsof

Şuan imei olmadığı için yedeklemem anlamsız, bilgisayara cihazı bağlayınca no phone diyip cihazı gösteriyo gidip gidip geliyor anlam veremedim uğraşmak da istemiyorum pek fazla acaba sistemi kurulu biri varsa bana direkt twrp yedeği oluşturabilir mi imeili diye sormuştum
  3. firatsof

Qpst cihazı bir görüp bir göremediği için yedek alamıyorum, bu yüzden de imei yükleyemedim. Bana düzenleyip efs yedeği oluşturabilecek birileri var mı acaba mix 2 için ?
  4. firatsof

Yardım Mi 8 twrp bootloop ve fastboot sorunu

Edl deneyeceğiz uygun bi zamanda bakalım
  5. firatsof

Yardım Mi 8 twrp bootloop ve fastboot sorunu

Herkese hayırlı akşamlar, custom rom yüklü telefonum sabah kalktığımda recovery moddaydı. Yeniden başlattığımda çözüm alamadım ve orange ve twrp ile rom yükledim. ikisinde de format data yaptığım halde telefon twrp ekranında kaldı. Fastboot rom yüklemek istediğim zaman ise herhangi bir komut...
  6. firatsof

Mod Bluetooth Kulaklıklarda SBC bit değeri yükseltme

Aac için bilemiyorum codecler sbc için
  7. firatsof

MIUI 12 Mi Mix 2 - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.PDEMIXM İndirme Bağlantıları

Bunu Xiaomi eu forumunda belirtirse ilgilenirler
  8. firatsof

Mod [Güncel] Adreno 5xx / 6XXDriver güncelleme

Konuda sizin emeğiniz benimkinden çok daha büyük aslında, hiçbir şekilde bir intihal olmaması amaçlı linklerinizi paylaştım, paylaşmaya çalıştım gereğince. Umarım konunuza katkım olmuştur, iyi forumlar :)
  9. firatsof

Yardım Redmi note 8 Efs yedeği

İmei yazarken efs yedeği almadığımızdan geri yükleme yapamıyoruz. qcn dosyaları ile denediğimizde reset atıyordu, artık cihaz nv data corrupted diyip kalıyor, elinde redmi note 8 efs yedeği olan ya da imeili bir şekilde oluşturcak olan var mı ücreti mukabilinde
  10. firatsof

Bir sorun görünmüyor ben indirebiliyorum
  11. firatsof

Bazı çalışma prensibi ve teknik fonksiyonları var codec bileşeninin, onların üzerindeki modifikasyonlar sese etki ediyor gayet. Deneyebilirsin 1598823350 Ben kendim kullanıyorum, farkı kendin de görebilirsin, istersen kaldırabilirsin modülü zaten. Müzik konusunda çok titizim, Bluetooth kulaklık...
  12. firatsof

Veri kalitesini arttırır, dene gör diyeyim
  13. firatsof

Arkadaşlar, biliyorsunuz ki xiaominin earbuds modeli kulaklıkları peynir ekmek gibi her yerde, ben de uygun denk geldiği için aldım, ama kulaklık müzik dinlerken sesi adeta bi radyo kalitesinde verdiği için memnun kalmadım. Bu yüzden biraz araştırma yapıp bu modülü buldum ve ses kalitemde...
  14. firatsof

Yardım Mi6 Parmak İzi ve Home Tuşu

Donanımsal bi sıkıntı, bende de aynısı olmuştu, cihazın rootsuz ise fluid uygulamasıyla tam ekran hareketleri ekleyebiliyorsun, mi 6 da ayarlar kısmında tam ekran hareketleri var mı tam olarak hatırlamıyorum. Ama bu şekilde home butonunun üzerinden ufacık bi kaydırmayla ana ekrana dönebilip...
  15. firatsof

Yardım Miui 12 Kurulumu

En son twrp sürümünü indirin, twrpden img olarak kurun, sonra Xiaomi eu dan mi mix 2 için olan son beta yı indirin. (20.6 versiyonu olması lazım) kurulumdan önce her şeyi mount yapın sonra standart rom kurma işlemini başlatın. Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt