firatkucukaltun kullanıcısının son içeriği

1. firatkucukaltun

Soru Kamera HDR Özelliği

Endonezya romda da durum aynı, sistem otomatik kendisi ayarlıyor.
  2. firatkucukaltun

Yardım Redmi Note 12 Pro 5G 67W MAX Şarj Sorunu

Merhaba Arkadaşlar, Elimde Redmi Note 12 Pro Plus 5g ve Redmi note 12 pro 5g cihaz var, her ikisinde de Endonezya romu TMOIDXM kurulu. Satın aldığımdan bu yana Orjinal 67W şarjla her iki telefonu da şarj ettiğimde, Note 12 Pro Plus '0-100' e yaklaşık 30 dk. Şarj ediyor. Fakat aynı şarj cihazı...
  3. firatkucukaltun

Soru MiFlash "Erase Boot Error" Hatası

Bootloader kilidi açık olduğundan emin olun. Miflash 2023 sürümünü deneyin. Muhtemelen sorun çözülecektir.
  4. firatkucukaltun

Yardım Android Auto Bağlantı Sorunu Xiaomi 13 miui 14

ÇÖZÜLDÜ. Merhaba arkadaşlar bende de aynı sorun vardı. Sorunu kaynağını buldum. Bundan önce Huawei mate 20 lite telefon kullanıyordum. Araçta Android autoya yalnızca kablo ile bağlanabiliyordum. Bluetooth bağlantı sağlayamıyordum. Geçen ay kardeşimle birlikte Xaomi note 12 Pro+ "Global" sürüm...
  5. firatkucukaltun

Yardım Android auto bağlantı problemi. Bağlantı kopuyor

ÇÖZÜLDÜ. Merhaba arkadaşlar bende de aynı sorun vardı. Sorunu kaynağını buldum. Bundan önce Huawei mate 20 lite telefon kullanıyordum. Araçta Android autoya yalnızca kablo ile bağlanabiliyordum. Bluetooth bağlantı sağlayamıyordum. Geçen ay kardeşimle birlikte Xaomi note 12 Pro+ "Global" sürüm...
  6. firatkucukaltun

Soru MiFlash "Erase Boot Error" Hatası

aynı problem bende de mevcut fakat sorunu çözemedim. 2016 ve 2018 miflash ile denedim yine olmadı. yazılım .tgz dosyasını ayıkladım C. içerisine yani hiç bir türlü çözüm bulamadım malesef. benim cihaz xaomi redmi note 10 pro endonezya sürüm için yaptım olmadı.
  7. firatkucukaltun

MIUI 13 "Xaomi Redmi Note 10 Pro Çağrı Kaydetme"

.bat dosyası olan endonezya sürümü linki bulamıyorum bunun hakkında yardımcı olabilir misiniz. indirdiklerimin hepsinde bat dosyası istiyor.
  8. firatkucukaltun

Merhaba başka bilgisayarda yaptım c sürücüsüne attığımda da kırmızı renk oluyor. miflash 2016 sürümü ile yapıyorum. 2022 sürümü hata veriyor. 2 bilgisayarda da aynı hata ile karşılaşıyorum malesef 1681546436
  9. firatkucukaltun

Arkadaşlar, succes almama rağmen Endonezya sürümünü yükleyemiyorum nerede hata yapıyorum. 1 sn. de yeşil bar ilerliyor fakat telefon fastboot modunda bekliyor. Önerilerinizi bekliyorum.
  10. firatkucukaltun

Hocam linki var mı? malesef bulamadım.
  11. firatkucukaltun

Merhaba hocam, MIUI 14.0.1.0.TKFTRXM Kararlı sürüm indirip Redmi Note 10 PRO telefona kurdum. Şimdi, "Otomatik Çağrı Kaydetmeyi" (Görüşme Kaydetme) nereden aktif edeceğim. Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.
  12. firatkucukaltun

Rom Miui 14 Endonezya romu cikmis

Merhabalar, Endonezya rom linkini nereden bulabilirim?
  13. firatkucukaltun

Çok teşekkür ederim. Orijinal Endonezya rom için link var mıdır? 1681375686 Endonezya Linki için Marka model; Xaomi Redmi Note 10 Pro 6/128 blue M2101K6G forumdan bulamadım.
  14. firatkucukaltun

Hocam son soru, Endonezya romunda Orijinal Xaomi Çağrı kaydedici rom içine çakılı! doğru mu anladım. Google telefon uygulaması değil dimi hocam o bende var kullanışlı değil. Yoksa öyle ise bir daha Endonezya rom u ile uğraşmayayım. Teşekkür ederim.
Üst Alt