FıRaT28 kullanıcısının son içeriği

1. FıRaT28

Yardım Rom önerisi

Evet var
  2. FıRaT28

Yardım Rom önerisi

Direk derpfest kullan seri akıcı şahane...
  3. FıRaT28

Yardım Magisk modül sorunu

1649941217 O iş öyle değil hocam basit adımları biliyoruz ve denedik zaten şifrelenmiş dosyalar en başta dfe kurulmadı ise format dışında çözülmez geçelim o adımı.
  4. FıRaT28

A12 desteklemediği sürece hangi recovery kurduğumuzun bir önemi yok ki 1649869318 Şifreli olduğu için of de modül göremiyorum ki dostum
  5. FıRaT28

Chazda 0mb sorunu var android 12 destekleyen bir twrp yada of olmadığı için dahili belleği şifreliyor of bu yüzden belirttiğiniz dosyalara erişim yok dostum onunda denedim çünkü
  6. FıRaT28

Magisk yükleyince cihaz loopa giriyor işte nasıl olcak o iş
  7. FıRaT28

Tamam modüller için ne yapalım
  8. FıRaT28

Nasıl yani örneğin Endonezya rom mu kurayım uzerine direk iyice kilitlenmsin cihaz :) 1649824681 Pin sorma sorunu yok magisk 24 yükleyince masa üstüne gelemiyorum modül yüzünden 1649824734 0mb sorunu olan cihazlarda ki belirttim yukarıda of yada twrp magisk i gormez görmüyor da
  9. FıRaT28

Onun için cihazın rootlu açılması gerekiyor mağlefes ki
  10. FıRaT28

Poco X3 pro global MIUI A12 MIUI 13 Cihazda magisk 24.3 yüklüydü ve hiddencc diye bir modül kurdum sonra cihaz sim pini sorduğu ekranda, ekran yanıp sönme yapıyor ve takılı kalıyor bir süre sonra reset atıyor ve ben bunu aynı romu üzerine kurarak çözdüm fakat yine root atmak istedim cihaza...
  11. FıRaT28

Yardım İlk defa kon açıyorum / note6 pro hiç bir şekilde açılmıyor.

Merhaba telefonu ses kısma tuşuna ve acma tuşuna aynı anda basarak recovery modda açılıyor mu kontrol eder misiniz ?
  12. FıRaT28

Soru MIUI 13 Kontrol Merkezi

Poco x3 pro için bir rom tavsiyeniz var mı miui 13.0.3 kurdum şuan çok sorunlu geldi bana denemeye gerçekten değer, kurup kullanmış olan biri tarafından tavsiye istiyorum.
  13. FıRaT28

Soru Poco X3 Pro MIUI13

Bende giriyorum bende de seçenek yok senin attığın ekran görüntüsü gibi, ilginç ya ?
  14. FıRaT28

Rom POCO X3 Pro – Global Kararlı Rom V13.0.3.0.SJUMIXM

Cihazinda twrp kurulu ise zip olan dosyayı yükle hiçbir sıfırlama yapma işlem bitince dalvik ve cache temizle ve yeniden baslat secenekleri olacak yeniden başlat de biraz poco yazısında biraz da miui ekraninda bekliyor bende açıldı hiçbir dosya kaybı olmadan ama her ihtimale karşı yedek al derim
  15. FıRaT28

Soru stock roma twrp

Dostum minimal adb den cihaza twrp kurman için öncellikle fastboot devices kontrolü sonrasında fastboot recovery komutuyla 1 kerelik kurulum yapılıyor doğru kurulumda imaj dosyasinin adı değiştirilip komut olarak fastboot flash recovery recovery.img girildiğinde orjinal global rom da olsa...
Üst Alt