Firadi kullanıcısının son içeriği

1. F

Mi 5 Uzun Kullanıcı Yorumları

Peki telefona global rom attıktan ve i mei işlemleri yapıldıktan sonra yazılım desteği otomatik geliyor mu? Mesela yeni bir arayüz veya kamera veya androidle alakalı güncellemeleri kendiliğinden alıyor mu? Ayrıca benim için en önemli özelliklerden birisi kulaklıktan alacağım sesin kalitesidir...
  2. F

Peki silikon kilif kullanmiyormusunuz ? Ve diyelim telefonda donanimsal bi sorun oldu ekrani kirildi tusu bozuldu vs. Ne yapabiliriz.
  3. F

Peki bu telefonun hiz testleri ve kamera testleri gercegi ne kadar yansitiyor? En iyi telefonlarla kiyasini izliyorum insanin agzi sulaniyor. Siz suan kullaniyorsunuz bu duruma ne dersiniz?
  4. F

O ne demek hacim. Anlayamadim.
  5. F

Böyle bir baslik bulamadim. Bu tarz bir incelemede yok. Bu telefona sahip olanlar uzun suren kullanimlarda ne tarz problemlerle karsilasabiliyorlar. Telefon donanimsal bi ariza olursa nasil cozuyorsunuz. Ekrani kirilsa ne yapilabilir. Her turlu ihtimal uzerinden de bilgilendire yapilabilinilir...
  6. F

Mi5 Alan Birinin İlk Günü

Biliyorum bunun en başından beri farkındaydım yanlış anlaşılma olmadı. İnşaAllah telefonu alınca tekrar irtibata geçeceğim. İyi çalışmalar.
  7. F

Bir konuda ki şaşkınlığımı dile getirmem onların yaptıkları işi yanlış bulduğum manasına gelmez. Ücretsiz yapanlar var hatta işini çokta iyi yapıyorlar. He burasıda gerektiği yerde ücret talep ediyordur. Sonuçta hakkı olmayan birşeyi talep etmiyor. Telefonu alınca irtibata geçeceğim iyi çalışmalar.
  8. F

Doğru emeğinizin karşılığını almalısınız bundan yana bir rahatsızlığım yok.Ancak en bilinen forum sitelerinin çoğunda üyeliğim var. Bundan birkaç ay evvel bilgisayarımı saran bir virüsten ötürü bir forumdan team viewer ile tam 4.5 saat boyunca kesintisiz yardım aldım. Karşılığında ise bir...
  9. F

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ancak kusura bakmayın birşey sormak istiyorum. Forum sitelerinde genelde ücret alınmadan yardım edilir. Ama buranın sistemi farklı herhalde.
  10. F

Merhaba çok değerli miui Türkiye forum sakinleri, Nasib olursa önümüzde ki günlerde Çin'den mi5 64gb modeli gelecek. Daha evvel hiç yurt dışı telefon kullanmadım. Forumlarda birşeyler tabikide dikkatimi çekti bootloader imei kaydı vs. Ancak konuya çok yabancı olduğum için ve mevzuda mi5 olduğu...
Üst Alt