FikirLideri kullanıcısının son içeriği

1. F

Rehber Mi A2 Lite Custom ROM ve GSI Kurulum Rehberi

Telegram'da Mi A2 Lite Türkiye grubu kurulmuştur. Güncel ROM, firmware ve kernel gibi paylaşımlar ile teknik destek ve yardımlaşma asıl amaçtır. Link aşağıda; https://t.me/joinchat/HmTfpxMCQWvqjmAtbgWgWw
  2. F

Keyifle kullanmanızı dilerim. Rehberdeki adımlar güncellenmiştir.
  3. F

Merhaba. Bahsettiğiniz zip dosyasını da ekledim ve talimatlarda belirttim. Mutabık mıyız? Ayrıca bazen TWRP'den TWRP installer'ı da yükledikten sonra aboot flashlamak da gerekiyor. Bu cihazın öyle garip ve zor bir sistemi var ki; bazen gerekiyor bazen gerekmiyor çözemedim. Abootu da ekleyeyim...
  4. F

Yardım Telefonu güncellemelimiyim

Gerekli yedekleri alıp cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayın, düzelir.
  5. F

Rom [GSI][UNSTABLE] Mi A2 lite MIUI Kurulumu

Cihazın telegram grubunda ekteki dosyayı kullanarak unbrick yapan kullanıcılar var. Dosyayı zip'ten çıkartıp istediğiniz bir firmware'in içindeki "images" klasörünün içine taşıyıp , taşı ve değiştir yapıyorsunuz. Sonra Miflash ile o firmware'i flashlıyorsunuz.
  6. F

Aslında dh'deki kullanıcı forumu için yazmıştım. İkisi bir arada oldu. :)
  7. F

Rom [GSI][UNSTABLE] Mi A2 lite MIUI Kurulumu

GSI MIUI orijinal konudaki gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz. Lakin çok ümidiniz olmasın. Tavsiyem Mi A2 Lite için başka GSI veya Custom ROM'lara odaklanmanızdır.
  8. F

Merhaba arkadaşlar. CUSTOM ROM/GSI nasıl kurulur, detaylıca anlatacağım. Öncelikle Custom ROM ve GSI arasındaki ayrımı bilmeliyiz. Custom ROM sadece bizim cihaza özel bir sistem iken GSI ise Treble Projesi desteğine sahip tüm cihazların ulaşabileceği ortak, genel sistemlerdir. İkisinin yükleniş...
Üst Alt