fhmldg kullanıcısının son içeriği

1. fhmldg

Yardım Telefonu bilgisayar görmüyor

poco f2 pro cihazım bilgisayara bağladığımda şarz oluyor ama telefonda dosya aktarımı medya cihazı seçenekleri gelmiyor pc telefonu görmüyor yardımcı olabilir misiniz
  2. fhmldg

MIUI 13 MIUI 13 hakkında bilgi

selamlar eu romda o alttaki google arama çubuğunu kaldıramıyorum nasıl kalkar bi fikri olan var mı yardımcı olabilir misiniz
  3. fhmldg

Soru Karaçay Teknoloji hakkında bilgisi olan var mı?

Kaçıncı oldu bilmiyorum ama yine 1000 km uzaktan bir alışveriş yine sıfır sorun teşekkürler haydar bey kazancınız bol olsun bu arada guya telefony 2. el diye sattı inanın sıfırdan farkı yok ;))
  4. fhmldg

Yardım Poco f2 pro ön kamera sorunu

aynı sorun bendede oldu düştü kamera açılmıyor kime yaptırabiliriz acaba
  5. fhmldg

Soru Karaçay Teknoloji hakkında bilgisi olan var mı?

tarsusta var istersen yüzyüze görüşürsünüz
  6. fhmldg

MIUI 12 [Android 11] Poco F2 Pro / K30 Pro - Global Kararlı Rom V12.2.3.0.RJKMIXM İndirme Bağlantıları

tam aksine globale göre şarz daha iyi gidiyor kilt açmanın şarza etkisi olduğunu sanmıyorum
  7. fhmldg

MIUI 12 [Android 11] Poco F2 Pro / K30 Pro - Global Kararlı Rom V12.2.3.0.RJKMIXM İndirme Bağlantıları

bende nerdeyse hepsini denedim endenozya yağ gibi akıyor hiç sorunu yok 12.0.4
  8. fhmldg

Yardım Poco f2 pro android 11 gelip gidiyor

android 11 için hangi twrp yi kullanıyorsunuz hocam link atabilirmisiniz bende bi denicem 12.5
  9. fhmldg

MIUI 12 Poco F2 Pro / K30 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.0.4.0.QJKIDXM İndirme Bağlantıları

daha önce vodofonda wolte *#*#86583#*#* yapıp sim kartlardan volte kullan açık kullanıyordum sorunsuz şimdi turkcell hattımı taktım bi türlü etkinleşmiyor neden acaba turkcelde ayrı bir ayar felan gerekiyormu veya kullanan varmı
  10. fhmldg

Soru Vowifinin çalıştığı rom

globalde sorun yok çalışıyor bizde 2 cihaz var 2 sindede sorunsuz ama şimdi endenozya dayım onda çalışmıyor tabi hattınız tt ise destekleyen başka bi telefondan aktif etmeniz lazım benimki vodafon sorunsuz globalde
  11. fhmldg

Yardım Poco f2 pro kilit ekranında siyah duvar kağıdının rengi bozuluyor.

kendi driverimde paylaşıma açtım https://drive.google.com/file/d/1-K2tpK9QRlrEuIASn4x3P1l5LntupGLB/view?usp=sharing 1609097585 birde bu var isterseniz hubble teleskopunun çektiği uzay fotoğrafı
  12. fhmldg

Yardım Poco f2 pro kilit ekranında siyah duvar kağıdının rengi bozuluyor.

benim kullandığım bu hiç problem yok
Üst Alt