Ferid Ahmedli kullanıcısının son içeriği

1. Ferid Ahmedli

Soru Poco 3x Root atma

Evet yanlış yazmışım x3 root atmak istiyorum boot loader seçeneğini açtım diyolarki mi kilitde açmalısın ama onu açınca fabrika ayarları sıfırlanıyo falan filan doğrumu
  2. Ferid Ahmedli

Soru Poco 3x Root atma

@stoha Evet 3 ay oldu telefon alalı
  3. Ferid Ahmedli

Soru Poco 3x Root atma

Merhaba Ben Poco 3x Kullanıyorum Nasıl Root Ata bilirim?
  4. Ferid Ahmedli

Soru Poco 3x Şarjım Sabit Kaldı

Selamun Aleyküm Arkdaşlar Ben Poco 3x Kullanıyorum Telefon Kullana Kullana Şarj Ediyorum 88% kaldı Artmıyo Ama 1 ay önce Böyle değildi Acaba Neden Böyle Oldu Eskiden Şarjda Kullana Kullana Dolduruyodum Şimdi ise hayır kullanmasam artıyo yoksa artmıyo
  5. Ferid Ahmedli

Çözüldü Telefonlarda Oyundan atma Hata vermeden 10-15 dakika sonra atma

Hocam Sınırsız Seçtiğin zaman Aşağıdakı kutucuklarıda mavi tik yapıyonmu bak Sınırsız seçtikten sonra telefon hızlandırıcıyı açma çünki yeniden eski ayaralara geçicek sınırsız yap başka ekrandan falan hiç bir şeye tıklama oyununu oyna dizini izle ben Sınırsıza geçtim hata kalktı çok güzel çok...
  6. Ferid Ahmedli

Soru Şarj tüketimi

O Nasıl oluyo Youtubede bula.bilirmiyim? 1621418430 Anladım teşekkür ederim
  7. Ferid Ahmedli

Soru Şarj tüketimi

Yok oyunda doldurmuyorum dizi izleyerek.dolduruyodum son günlerde baya zayıf dolmaya başladı ne yapa bilirim.?
  8. Ferid Ahmedli

Soru Şarj tüketimi

Yok ben şarjım geç tükeniyoda şarja takılı olduğu zaman çabuk doluyodu şimdi geç doluyo neden Böyle oldu
  9. Ferid Ahmedli

Soru Şarj tüketimi

Merhaba Telefonumu Şarjda kullanıyom 1saat falan 50-60% şarj dolduruyodum son 2 gündür şarjda geç dolduğunu fark etmeye başladım neden ola bilir en son miui güncellediğimi hatırlıyorum
  10. Ferid Ahmedli

Dog Güzellikten yana oyundan atma hatasının kalkması ayrı bi güzellik :)
  11. Ferid Ahmedli

Arkadaşlar Merhaba Ben 3 ay önce Poco 3x aldım (Xiomi) 128gb 6rem oyundan durduk yerde atıyordu hiç bir hata vermeden az daha vaz geçiyodum kullanmaktan sonra ayarları kurcalıyım dedim ayarlarda tema kısmında 2tane tema olduğunu gördüm klasik tema sınırsız tema bende klasikteydi sınırsza geçtim...
  12. Ferid Ahmedli

Soru Poco 3x NFC En iyi Room Nedir

Bunun kurulumu falan yokmu indir basıyorum.indirmiyo bide
Üst Alt