ferhata.agac kullanıcısının son içeriği

1. ferhata.agac

Yardım note 8 pro yd rom atma

merhabalar elimde note 8 pro var rom atınıca imei silinirmi birde hangi romu önerirsiniz pixel rom nasıl ?
  2. ferhata.agac

Yardım Poco f4 oyunda drop ve cızırtı sorunu

Drop bende de vardı başlangıçta ama kullandıkça düzeldi dropların başlıca nedeni poco for miui yazılımının normal miui yazılımına göre olan berbatlığından kaynaklanıyor ( diğer postuma cevap vermişsiniz mi9 da bu sorunlar yok çünkü mi 9 normal miui kullanıyor) 90 fps gelmez.hyperos ile...
  3. ferhata.agac

Soru F4 Güncelleme ne zaman gelicek veya gelicek mi

Poco f4 hyperos güncellemesi gelicek mi gelicekse ne zaman gelir acaba ?
  4. ferhata.agac

Yardım Poco f4 ram yetersiz ve drop

Söyle anlatayım hocam kameraya girerken bile kamera bir süre sonra açılıyor.Ana sayfaya dönerken kasa kasa dönüyor.ayarları açarken bile drop yiyiyor ama oyun içinde herhangi bir sorun olmuyor arayüzde daha çok sorun oluyor. 1695988601 Hocam zaten sıfırdan kurdum yeni cihaz fakat sonrasında...
  5. ferhata.agac

Uygulamaların hepsinin adına bakıp note 8 prodaki uygulamalark yükledim sorun olsaydı onda da olurdu hocam 1695982244 Arayüzde hocam oyunlarda herhangi bir sorun yaşamadım gayet akıcı ama geri kalan herşeyde drop var
  6. ferhata.agac

Geçen ay poco f4 aldım note 12 pro 5g den vazgeçip.Çünkü yurtdışı alacağıma yurtiçi almak daha mantıklı geldi.Ama çok fazla kasıyor redmi note 8 prodan geçtim o bile daha akıcıydı sanki ve ram hep 1 gb kalmış oluyor geri kalan 5 GB neyin yediğini bulamazmıyız. Sürüm miui 14
  7. ferhata.agac

Yardım Trendyol note 12 pro 5g

Evet hocam bende gördüm o videoyu ve o yüzden vazgeçtim onun yerine f4 aldık gayet de beğenerek aldım hatta bana göre note 12 pro 5g den daha iyi cihaz o video karşıma çıkmasaydı beni de dolandırıcaklardı o kadar araştırmama rağmen...
  8. ferhata.agac

Hocam merhabalar tekrardan evet bunlar imei yasadışı yollar ile atılıyormuş ve orijinal diye satılıyormuş.Bootloader kilidi açık cihazların bazılarının içi açılmış oluyormuş.Bu riske girmek istemedim açıkçası ve Hepsiburada üzerinden Hepsiburada satıcılı poco f4 aldım herkes güzel tercih...
  9. ferhata.agac

Bende öyle düşünüyorum ama bazıları kamerada toz var , bazıları kilit açık diyince şüpheleniyor insan.Mi storede bulamadım ve diğer ürünlerde bi tık pahalı gibi geldi.
  10. ferhata.agac

Trendyol imei çakılmış cihaz gönderenilir mi bunun orijinalini nereden alabilirim .yorumlarda bootloader kilidi açılmış diyor açıp direnç atıp tekrar gönderemezler d2ğil mi?
  11. ferhata.agac

Yardım Redmi Note 12 Pro 5G (ruby) IMEI eski haline getirme

Nerden aldınız hocam birde bootloader açık mı geldi size ?
  12. ferhata.agac

Rom POCO X3 NFC CrDroid 7.12 AOSP Rom

Hocam Endonezya miui 13 den geçince bir sorun olur mu?
  13. ferhata.agac

Yardım Poco x3 nfc Mikrofon sorunu

Bende düzelmedi sende işe yaradi mi ? Ben kaç kez mikrofon değiştirdim bilmiyorum bile...
  14. ferhata.agac

Yardım Wifi ağından fiziksel olarak çıktıktan sonra wifi sinyallerini görmüyor.

Hocam kablosuzu sifirlamayi deneyin olmadi format atin yine olmadi rom atin eger yine olmazsa son care servise gönderin
  15. ferhata.agac

Yardım Poco x3 nfc Mikrofon sorunu

Hayır tamire gönderdim mikrofonlar değişmesine rağmen sorunum çözülmedi maalesef telefonu degistiricem artik.
Üst Alt