Ferhat09 kullanıcısının son içeriği

1. Ferhat09

Rom MIUI 11 Redmi 5 plus port rom

Selam arkadaşlar mıuı11 yükleyen redmi 5 plus 64gb modeli için yüklendikten sonra kasıyor diyenler bu adresten tekrar indirip kurun kasma ve pil düzelecek tir bende düzeldi arders buradan yükleyin https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.OEGMIXM/miui_HM5PlusGlobal_V11.0.2.0.OEGMIXM_f74369de0c_8.1.zip
  2. Ferhat09

Rom Redmi 5 Plus MIUI 11 Global Kararlı V11.0.2.0OEGMIXM

Selam arkadaşlar mıuı11 yükleyen redmi 5 plus 64gb modeli için yüklendikten sonra kasıyor diyenler bu adresten tekrar indirip kurun kasma ve pil düzelecek tir bende düzeldi arders buradan yükleyin https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.OEGMIXM/miui_HM5PlusGlobal_V11.0.2.0.OEGMIXM_f74369de0c_8.1.zip
  3. Ferhat09

Nasıl yükleniyor robot mu yapıcaz anlatırmısın mıuı sorunlarından sıkıldım
  4. Ferhat09

Soru REDMİ 5 PLUS PİE

Aslında vermek zorundalar çünkü redmi 5 plus redmi note 5 in plus versiyonu dur note5 verildi çünkü mıuı11 ile kandırmasınlar bizi zaten mıuı11 de tam bir fieskodur beyenmedim çünkü içinde özellik yok olsada bölge bölge türkiye kullanıcılarını kandırıyorlar böldü değişikliği yapıldığında cihazın...
  5. Ferhat09

Soru Redmi 5 plus android 9(pie)

Gelmez hikaye o pie dağıtalı çok oldu mıuı11 vermediler sen pie den bahsediyorsun şaka gibi vermezler çünkü çok sorun olacak ve. Sürekli iyileştirme güncellemesi vermek zorunda kalacakları için vermezler ve çok pAhalı masraflı olur mıuı11 bile verirseler 2ve3 kez iyileştirme ara güncelleme gelir
  6. Ferhat09

Boşuna yüklemeye çalışmayın olmaz zaten o kadar meraklarınızı ve beklentilerimizi tatmin etmiyor içinde yeni bişey yok farlı bir özellik eklenmemiş eşşeği boyayıp bize birdaha geri veriyorlar maksat onların aklındaki biz bütün cihazlarımıza mıuı11 verdik desinleri oynamışlar yüklemeyin ve...
  7. Ferhat09

Yardım VoLTE

Arkadaşlar sorunu çözemedim hattım Vodafone sorun şu ben VoLTE arama yapıyorum ama gelen VoLTE leri açamıyorum VoLTE arası gelmiyor ama ama araya biliyorum test ettik gelen arama ekranın da normal geliyor cagrilar
  8. Ferhat09

Haber MİUİ 10 8.8.23 Geri Çekildi

1535376014 Arkadaşlar redmi 5 güncellemesini plus larada vermişler sıkıntı büyük çok hata var mı hesap çıkış yapıldıktan sonra cihaz açılmıyor boot ta sıkıntı var recowery moda girip reset atmanız gerekiyor yani rom u hem geri çekmişler hemde org servırı kapatmış kar sorun büyük
Üst Alt