Ferhat Durmaz kullanıcısının son içeriği

1. Ferhat Durmaz

Rehber [Android 11/10] OnePlus Modelleri için VoLTE - VoWifi Aktif etme Rootsuz

Selamlar hortlatmak istedim konuyu. Oxygenos 14 de android 14 de yani bu işlemler hala geçerli mi ? Shizuku ile de olmuyor çünkü. System Utillizing VOLTE aktif olmuyor. Denerken bozmak istemediğim için önceden sormak istedim.
  2. Ferhat Durmaz

Diğer TürkNet'ten Millenicom'a geçtim. (Speedtest.net sonuçları)

evet gördüm hocam. şimdi ben başvuru yapıp internet bağlandıktan sonra mı o kampanya kodunu kullanacağım ? ona göre çünkü başvuru yaparken söymemem gerekiyor ise ona göre söyliyim. Bir de sizin kodu kullanırken isim soy isim söylemem gerekiyor mu ?
  3. Ferhat Durmaz

Diğer TürkNet'ten Millenicom'a geçtim. (Speedtest.net sonuçları)

millenicom nasıl ? ben uydunet kullandım eski evimde ama şuanki yerde yok. ttnet bana 2 yıldır 16 mbit veriyor. şimdi 50 mbit için130 tl istiyor. millenicom a geçsem mi bilemedim. bir de netspeed var.
  4. Ferhat Durmaz

Rom [Türkçe] Hybrid ROM 2.0.83.0 v2.7.1 Yükleme -Stratos ve Pace (21.07.2020)

selamlar. xda dan baktığımda bu rom'un son sürümünü gördüm. kullanan var mı acaba ?
  5. Ferhat Durmaz

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

iyi günler iyi bayramlar arkadaşlar. Ben program ile bootloader kilidini açtım. Telefonum redmi Note 9s 4/64. Twrp yükledim. Xiaomi.eu rom kurmak istedim ama ne yazık ki indirmiyor program bende manuel olarak indiriyorum. Yeni telefonu olanlar için söylüyorum. bazı romları indirmiyor bilginize...
  6. Ferhat Durmaz

Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

Vallahi şimdi baktım bende modem config çıkmıyor. Redmi note 5 pro xiaomi.eu miui 11 beta son sürüm var. Derseniz ki bundan önce miui 10 global kararlı vardı onda da çıkmadı. Ondan önce de masik x vardı onda da çıkmadı.
  7. Ferhat Durmaz

Yardım Güncelleme ile gelen ses sorunu

Kimsenin baktığı yok galiba ya da bilgisi olan yok.
  8. Ferhat Durmaz

Yardım Güncelleme ile gelen ses sorunu

Arkadaşlar Güncellemeyi yaptım ve karşı tarafın sesi azaldı. Telefon geliyor açıyorum karşı tarafı çok az duyuyorum. Bu sıkıntıyı nasıl çözeceğim ? Geri eski surume donsem sorun olur mu ? Xiaomi.eu 9.8.22 den 9.9.3 sürümüne yükseldim. Not: arkadaşımın redmi note 7 de de güncelleme sonrası ses...
  9. Ferhat Durmaz

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Güncellemeyi yaptım ve karşı tarafın sesi azaldı. Telefon geliyor açıyorum karşı tarafı çok az duyuyorum. Bu sıkıntıyı nasıl çözeceğim ? Geri eski surume donsem sorun olur mu ?
  10. Ferhat Durmaz

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Arkadaslar selam. daha önceki sürümde aod vardı ama şimdi yok redmi note 5 pro kullanıyorum. Miui eu için aod var mı ? Magisk ya da twrp den yukleyebilecegim ?
  11. Ferhat Durmaz

9.3.21 de indirdim o da var bende MIUI.eu onu kurmam gerek o zaman
  12. Ferhat Durmaz

Bu redmi note 5 için pie yayınlandı ama ben daha düzgün kurulum açıklaması görmedim. 9.3.14 var bende miui.eu . Şimdi 9.3.25 var. Direk üzerine kursam sıkıntı olur mu ? Recovery orangefox kullanıyorum.
  13. Ferhat Durmaz

Rom Xiaomi Redmi Note 5/Pro - Havoc Os v2.0 [AOSP]•[9.0 Pie]•[OFFİCİAL] Custom Rom

Tek sıkıntı MIUI daki gibi gesture olayı yok. Tuşları tamamıyla kapatıp sağdan soldan çektirerek geri gitme olayı yok. İllaki ekranda sanal tuş oluyor tek tuş da olsa. MIUI da ki tam ekran olayını aosp de olsa tadından yenmez.
  14. Ferhat Durmaz

Rom Xiaomi Redmi Note 5/Pro - Havoc Os v2.0 [AOSP]•[9.0 Pie]•[OFFİCİAL] Custom Rom

Bu romu kurucam ama modlu olanı indirdim. Direk gapps içinde şekilde. Daha önce kullandığımda bazı yerler İngilizce kalıyordu. Aosp custom rom kullanmak istiyorum değişiklik için artık ama tamamı Türkce olsun da istiyorum. Bu rom artık tamamı Türkçe mı ? Ya da başka bir rom önerisi var mıdır ?
Üst Alt