ferdigoren kullanıcısının son içeriği

1. ferdigoren

Yardım Mavi Işık Sorunu

Test kısmına girdim ama light kısmından mı testi yapacağım
  2. ferdigoren

Yardım Mavi Işık Sorunu

Merhaba arkadaşlar, cihazda dün akşam ekran beyaz renkli tam göremiyorum mavi ışık sorunu var 3 parti uygulamada yok cihazı tamamen sıfırladım ama yinede düzelmedi bu sorunu yaşayıp düzeltebilen var mı?
  3. ferdigoren

Yardım Mi 8 lite ahize sesi az geliyor?

Merhaba arkadaşlar Mi 8 Lite'da ahize sesi az geliyor biraz daha arttırmanın bir yolu var mı acaba?
  4. ferdigoren

Rom [Android 10] Mi 8 Lite Global Kararlı v11.0.1.0 QDTMIXM İndirme Bağlantısı

Arkadaşlar güncellemeyi yaptıktan sonra, yowhatsapp ve Sony Galerisi kullanıyordum ikis de kullanmasında sıkıntılar var sony galerisi açılmıyor whatsappta da foto inmiyor gönderilmiyor neden olabilir sizce?
  5. ferdigoren

Yardım Bu Temayı Türkçeye Çevirebilir Misiniz? (24Saat Dinamik Tema)

Hocam temayı nasıl yükleyeceğiz Temalara tıklıyorum kendi profil gelip temalar kısmına tıkladıktan sonra daha önce sanki sağda mı ortada mı altta mı ne ekleme kısmı vardı bu mtz dosyaları?
  6. ferdigoren

Yardım Youtube Vanced Küçük Ekran Sorunu

Onu biliyorum benim dediğm başka birşey si dostum
  7. ferdigoren

Yardım Youtube Vanced Küçük Ekran Sorunu

Merhaba arkadaşlar, en son güncel yayınlanmış sürümünü yükledim. Ancak küçük ekran yani arka planda oynat seçeneğini açınca daha önceki yüklediğim sürümünde küçültülen ekranda bir kere tıklayınca kulaklık boyutuna yani tamamen arkaya atabiliyorduk birde küçük ekran video tam ortasında kare...
  8. ferdigoren

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Ben şuan için umudu kestim mi 8 lite güncellemesi zor aga
  9. ferdigoren

İnşallah güzel bir güncelleme gelir bazılarına mi 8 lite gelmiş bana gelmedi eu rom var 2018 Kasım çıkışlı enteresan
  10. ferdigoren

Ben o konuda değil de kamera konusunda performans düzeltmesi var mı onu merak ediyorum birde bu uygulamalar da olan reklamlar sinir bozucu, biliyorum program var apk olarak engellemek için ama keşke hiç koymasalar reklam
  11. ferdigoren

Mi 8 lite güncelleme gelmedi bana hala?
  12. ferdigoren

Bende niye yok 2018 Kasım çıkışlı eu rom var
  13. ferdigoren

Mi 8 Lite kullanıcısıyım henüz gelen bir güncelleme yok 1573149396 Benim j Kasım 2018 çıkışlı bende yok ne gibi özellikleri var performans konusunda ve kamera vs iyileştirme var mı
  14. ferdigoren

Soru Miui 11 ne zaman alacağız?

Eu rom var bende orjinal telefon kendisiyle gelen rom yani, miui 11 güncellemesi ekim ortası gibi yazıyorlardı shift vb sitelerde ama sonuç yok ay sonu oldu yok ne zamn gelir?
Üst Alt