fenerlisamet kullanıcısının son içeriği

1. F

Video Twrp Olmadan Magisk (Root) Yükleme

Sonunda başardım. Bir kaç hintlinin youtube videosundan öğrendim. fastboot rom yüklediksek fastboot romun içindeki images dosyası içindeki boot.img yi kullanmamız gerekiyor. Böyle yapınca oluyor.
  2. F

İki sürümü de denedim. İkisinde de yükleye tıklayınca 22.1 güncellemesi istiyor. Güncelleyip denedim olmadı yine brick oldu. Sizce romlarda bir sıkıntı var mı? Ya da düşük bir sürümü yükleyip güncelleyiciden güncelleyip bunun boot dosyasıyla mı denesem? Nerede hata yapıyorum bulamadım.
  3. F

Yardım TWRP ile root atamıyorum Redmi 3S

Bilmiyordum özür dilerim.
  4. F

Ama yukarıda 23.0 kullanmışlar zaten.
  5. F

Yardım TWRP ile root atamıyorum Redmi 3S

Cihazım Redmi 3s geçenlerde dokunmatik bozulduğu için orjinal olmayan bir dokunmatik ile değişti. TWRP açınca haliyle dokunmatiği daha da hassaslaşıyor hiçbir şey yükleyemiyorum. Magisk ile twrp'siz denedim ama olmadı yapamadım. Yardım edebilecek olan var mı lütfen.
  6. F

Redmi 3s telefon için dediğiniz şekilde telefonu fastboot moduna alıp "land_global_images_V10.2.2.0.MALMIXM_20190423.0000.00_6.0_global_68faa236bb" romunu flashladım. Sonra orjinal romdan "miui_HM3SGlobal_V10.2.2.0.MALMIXM_919500358f_6.0" boot.img dosyasını alıp magisk ile telefonda dosyayı...
  7. F

Recovery twrp-3.5.1_mojito (Redmi Note 10)

Sonunda root attım. Hiçbir yerde redmi note 10'da çalışan twrp bulamamıştım. Teşekkürler çok faydalı oldu.
  8. F

Recovery twrp-3.5.1_mojito (Redmi Note 10)

Adb için verdiğiniz bağlantıda Redmi Note 10 için driver yok. Ben başka bir adb dosyası yükledim. komutları girdim twrp çalışdı ama twrp'de install'dan hiç bir dosya görmüyor. Bir şey yükleyemiyorum. Root atmak istiyorum ama olmuyor. Lütfen yardım.
  9. F

Video Xiaomi Telefonlara TWRP Yükleme ve Root Yapma Rehberi

Kilidi açılmış redmi note 10 için gösterdiğiniz bütün aşamaları yaptım. adb'de fastboot boot mi10.img komutunu gönderiyorum telefon ekranı fastboot modundan kapatıyor ama twrp açılmıyor. Hatta hiç bir şey açılmıyor. Bir kaç kişi ses açmaya basıl tut yazmış. Onu da denedim Miui Recovery 5.0...
  10. F

Rehber Mİ Cihazları Rom Kurma Rehberi

Geliştirici romdan stabil roma geçmek istiyorum. Bu yöntemle olmuyor. MiFlashTool device is busy hatası veriyor. Yardım edebilir misiniz?
  11. F

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

Daha önce unlock yapmıştım, hatta rootlmıştım. Şimdi tekrar yapmam gerekiyor. Fakat no need to unlock this device yazıyor. Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?
  12. F

redmi note 3 pro brick :(

Aynı problem benim cihazımda da oldu. Mi yazısı kalıyordu ve sadece fastboot moduna geiçyordu. Cihazı açmaya gerek yok. 1. mimimal adb and fastboot ynetici konutunda alıştırıyoruz. 2. Telefonu fastboot moduna alıyoruz (ses açma+ fonksiyon tuşuna basılı tutuyoruz) 3. "fastboot devices" konutunu...
  13. F

Telefonum Brick oldu-Acil Yardım

Problemi çözdüm arkadaşlar. 1. Telefonu fastboot moduna alıyoruz.(mimimal adb and fastboot) 2. Telefonu fastboot moduna alıyoruz (ses açma+ fonksiyon tuşuna basılı tutuyoruz) 3. "fastboot devices" konutunu yazıyoruz 4. telefon bağlanırsa "fastboot reboot" konutunu yazıp, entere BASMAYIN 5. Ses...
  14. F

Telefonum Brick oldu-Acil Yardım

Telefonum Xiaomi Redmi 3s geliştirici çin rom 6.13 yükledim telefonun unlock kilidini kaldırdım. Twrp ile root atıyordum. Gerekli dosyaları telefonun belleğine atmamışım. Twrp modundan çıkınca telefon açılmıyor Sadece mi yazısı var.Ses açma ve fonksiyon tuşuna basılı tutunca birey olmuyor...
  15. F

Rehber Bootloader Unlock Redmi Note 3 Resimli Anlatım

Selamlar arkadaşlar problemi çözdüm. http://en.miui.com/thread-223915-1-1.html Bu linkte adım adım yapılması gerekenler anlatılıyor. Öncelikle geliştirici (çin) rom yüklenmesi gerekiyor. Bu işlemi telefonun güncelleyin uygulaması ile yapmanız yetiyor. Fakat telefondaki bütün veriler siliniyor...
Üst Alt