felekcan0066 kullanıcısının son içeriği

1. felekcan0066

Diğer Miui Türkiye Pixel Art NFT Çekilişi (Bitti)

Teşekkürler hadi hayırlısı tokenleri alıp borsaya doğru gideriz gayri....
  2. felekcan0066

Çözüldü mi kumanda

Arkadaşım goole play de SURE isimli kumanda var herşey full onu kullanabilirsin...
  3. felekcan0066

Yardım MIUI12 den MIUI11 e dönüş

TWRP nin ne olduğunu bilmiyorsan hiç uğraşma bu işlerle ,çünkü bu işler profosyonellik gerektiren işlerdir öyle iki dakka ile anlatılacak öğrenilecek şeyler değil.cihazı çöp yaparsın sonuunda
  4. felekcan0066

cihazın bl kilti açıkmı ve twrp yüklümü twrp yüklüyse istediğin roma dönüş yapabilirsin..aşağıdaki linki admin engellemezse sana yardımcı olur
  5. felekcan0066

Bende miui 12 ye geçtim 21 gün kullandım şarjı su gibi içiyordu geri miui 11 e döndüm çok memnunum mi11 e devam......
  6. felekcan0066

Ana Başlık Redmi Note 8 ve Note 7 Miui 12 Güncellemesi ile ilgili Duyuru!

Bir mi not 3 kullanıcısı olarak miui12 yi ben hiç tavsiye etmem.çünkü pili su gibi emiyor hafif kasmalar var hiç tavsiye etmem miui 11 den şaşmayın
  7. felekcan0066

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

kamera performansı be pil performansı çok çok kötü ben geri miui 11 e dönüş yaptım
  8. felekcan0066

Yardım MIUI 12 pil istatistikleri ve ekran süresi sorunu

Mİ NOTE3 cihazımda miui 12 yi 20 gün kadar kullandım,miui 11 e göre 2 kat fazla şarj tüketiyordu,bir çok uygulama ve bildirimleri kısıtladığım halde,ayrıca kamera performansının düşürülmesi de cabası.dayanamadım miui 11 geri döndüm pil performansı süper, bir daha 12 ye felan geçmem.
  9. felekcan0066

MIUI 12 Mi Note 3 Güncelleme (miui 12)

ben yaklaşık 15 günlük bir kullanımdan sonra tekrar miui 11'e döndüm.çünkü su gibi batarya emiyor... telefonu kasıyor.... kamera çekimi kumlu ve kötü.bu benim şahsi tespitlerim
  10. felekcan0066

Yardım sim etkinleştirilemedi sunucu hatası oluştu

SİM KARTI diğer sim iki nin olduğu bölüme takın otomatik etkinleiiyor sonra çıkar geri sim 1 e tak
  11. felekcan0066

Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

Ben Mİ NOT3 cihazımda EU rom miui12 kullanıyorum yukarıda tarif edilenlerin aynısını uyguladım.ahize sesi ve cihazdaki bütün sesler çok aşırı derece yükseldi.dolby atmos kullanmaya bile gerek kalmadı teşekkürler emek verenlere...........
  12. felekcan0066

Yardım telefon twrpde kalıyor

arkadaşım ozaman mi flash ile yeni bir rom yükle yeni birde mi hesabı aç sıkıntı değil yani çare çok...
  13. felekcan0066

Yardım telefon twrpde kalıyor

ROM dahil sistem ve veri dosyalarını silmişsin,panik yapma twrp de iken pc ye tak cihaz belleğine yeni bir zip li rom dosyası yükle daha sonra bu dosyayı twrp ile install yap yeni bir rom ile açılsın cihazın...
  14. felekcan0066

Rom MIUI 12 Eu Stabil Rom

bataryayı emiyor bende yarın tekrar miui 11 e döneceğim
  15. felekcan0066

Yardım Mi note 3 MIUI 12 stable Rom çıkacak mı? Sizce MIUI 11 stable vs MIUI 12 global Rom mu?

sunucular meşgul ota dan inmiyor şuanda,indirip kullanan varmı
Üst Alt