febowski kullanıcısının son içeriği

1. febowski

MIUI 12 Mi Note 3 Global Kararlı V12.0.1.0.PCHMIXM indirme bağlantısı

Merhaba ben bu romu kurdum ama temalar uygulamasından tema indirmek isteyince 4001 kodlu bir hata verip indirmiyor. Bunun bir çözümü var mıdır? Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. febowski

Rehber Mi Note 3 Düşük Ahize Sesi ve Konuşurken Karşı Tarafa Kendi Sesinin Gitmesi ÇÖZÜMÜ

Yöntem bende işe yaradı, teşekkürler Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. febowski

Rehber Mi Note 3 Düşük Ahize Sesi ve Konuşurken Karşı Tarafa Kendi Sesinin Gitmesi ÇÖZÜMÜ

Teşekkürler hocam, ben de bu dertten muzdarip olup çözüm bulamıyordum. Bahsettiğiniz ayarları yaptım şimdi. Umarım işe yarar. Sağ olun Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. febowski

Mod Mi Note 3 Miui 10 Android 8.0 Google Camera

Global kararlı 10.2.2.0 sürümde gcam çalışıyor mu?
  5. febowski

Güncelleme Mi Note 3 (jason) [MIUI10] [v10.2.2.0 OCHMIXM] Global Stabil Güncellemesi

ben de dün global kararlıya geçtim. aslında miuipro custom rom kuracaktım ama telefonun azizliğine uğradım, her şey silindi gitti. ben de fırsat bu fırsat bu global kararlıyı denemeye karar verdim. batarya çabuk azalıyor ama muhtemelen yüzde yüz şarj edip denediğimde daha düzgün olacak. twrp de...
  6. febowski

Güncelleme Mi Note 3 (jason) [MIUI10] [v10.2.2.0 OCHMIXM] Global Stabil Güncellemesi

hocam linke baktım da mi flash tool ile kurulum anlatılıyor. twrp'den geçemez miyim? zip versiyonunu indirmiştim romun
  7. febowski

pie sürümlü bir custom rom'dayım. bu global kararlı roma nasıl geçebilirim?
  8. febowski

İnceleme Xiaomi mi note 3

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 1 aydır bu cihazı kullanıyorum ve oldukça memnunum. Bir sorum olacak, bu ürüne Xiaomi'nin güncelleme desteği vermemesi gibi bir durum var mı gelecek için? Tabii ilerisini bilemeyiz ama bir arkadaş Xiaomi'nin sitesindeki cihazlarım bölümünde Mi Note 3 gösterilmiyor...
Üst Alt