FeaRLesS kullanıcısının son içeriği

1. FeaRLesS

Yardım redmi 4x diag modu açılmıyor bi türlü

Aynı sorun Bendede var bir kaç rom değişmeme ragmen bir türlü diag port açılmıyor. Twrp+root ve güncel yazılım yüklü olmasına rağmen açılmadı. Bundan önce Xiaomi cihazlarda açılmama durumu olmadı bunda ilk yaşadım. Yapan arkadaşlar yardımcı olurlarsa seviniriz.
  2. FeaRLesS

Sohbet Mi Max 2 mi Mi 5s Plus mı?

Redmi 3s - redmi note 4x - En sonda mi max2 kullanıcısı olarak mi max 2 yi tavsiye ederim. Hiç pişman etmez yok büyük felan diyenler var ama alışınca diger telefonlar oyuncak gibi kalıyo. Kameraları iyi gece ışığı az ortamda biraz kalite düşüyor ister istemez , donma kasma bugüne kadar hiç...
  3. FeaRLesS

Soru Xiaomi Mi Max2 Kullanım Deneyimi

Evet 8.5.6.0 63mb lık bir güncelleme gelmiş fırsat bulunca güncelleyeyim. İşlemciler 2016mhz da sabit kalmıyor umarım öyleyse güncellemicem çünkü
  4. FeaRLesS

Merhaba. 8.5.5.0 Kararlı rom'a geçtikten sonraki resimler yardımcı olması açısından ekliyorum.Gps önceki romdan gayet iyi işlemciler 2016mhz da sabit değil batarya gayet iyi.
  5. FeaRLesS

Xiaomi Mi Max 2 için MIUI V8.5.4.0.NDDMIED Global Kararlı Sürüm yayınlandı

talpatalk kullanmıyorum. whatsapp kullanıyorum sorunsuz geliyor mesajlar bildirimler .
  6. FeaRLesS

Merhaba. Üstteki yorumum alacak arkadaşların kafasında soru işareti bırakmaması açısından düzeltme yapma geregi duydum. Rom olarak 8.5.5.0 kararlı rom yükledim ve sistemi sıfırladım sonuç olarak 2 gün 4 saat geçmiş batarya %60'da ekran süresi 5 saat olmuş gayet iyi kanımca. 3,5 - 4 gün rahat...
  7. FeaRLesS

Evet şuana kadar 3 kez koydum şarja, biraz aceleci davrandim sanırım :).Ekran şuan en çok pil harcıyan etkenlerden biraz kısacam ,ortanın altına alıyorum. Saniyorum biraz zamanla sizin değerlere ulaşacaktir. 8.5.5.0 fastbot all clean yaparak deneyecem fırsatım olursa. İşlemcilerin yüksek...
  8. FeaRLesS

Hocam aynı sorun bendede var daha çok sorun degilde beni rahatsız eden bir sorun desek daha iyi olurki bazına göre işlemcinin çoğunun uykuda olmaması daha iyidir ... çekirdekler 2016 mhz sürekli takılı kalmış pil sarfiyatı kanımca bu sebepten çok dayanmıyor. 1 günümü idare ediyor aşırı...
  9. FeaRLesS

Mi max 2 ile redmi 3s gps ve wifi bağlantısını yönünden karşılaştırdığımda mi max 2 geride kalıyor malesef. Romdan kaynaklı olabilirmi bilmiyorum ama wifide mi max ile -89 dbm sinyal alırken aynı yerden redmi 3s te -78 dbm daha iyi bir sinyal sağlıyor kılıf felan yok. Gps denerkende aynı şekilde...
  10. FeaRLesS

Soru Xiaomi Mi Max 2 - Kimlerde var?

Çok teşekkür ederim. Resmi sitesinde de birşey bulamadım eu forumlardada böyle bir soru sorulmamıs demek ben hariç herkez farkında durumun ki sormamis kimse :). Skorpi seninkine fazladan hoparlör koymuşlar abi üretici duymasın geri ister belki :) İlginize teşekkürler Allah razı olsun cumlenizden
  11. FeaRLesS

Oncel Öncelikle geçmiş olsun. Ne yaptıysam program ,formatlama ve mp3 programları hiç birinden sol taraftaki hoparlör delikli yer calismadi. Sağ ve kulaklık ahizesindeki hoparlör sorunsuz calisiyor. Üstteki arkadaşın dedigi şekilde ise sorun yok, ama skorpi lafina göre sıkıntı var...
  12. FeaRLesS

Rehber Mi Max 2 BL Kilidi Açma + Twrp + Root + Global ve Xiaomi .EU Rom Yükleme

Çok faydalı oldu sağolasın.
  13. FeaRLesS

damn2u Anladım sol tarafı ben hoparlör sanıyordum demek mikrofonmuş , sağ taraf ve ahize kısmında hoparlör var demek. Teşekkür ederim.
  14. FeaRLesS

Skorpi Sana bir şey sorabilirmiyim. Çift hoparlöl olduğunu sanıyorum fakat youtube ile bir video açtığımda sağ hoparlöl ve kulaklık ahizesinden (görüşme yaptığında kulağını dayadığın yer) den müzik sesi geliyor. Benim bildigim kulak ahizesinden gelmez ve sol hoparlöl çalışmıyor sendede aynımı...
Üst Alt