fcferhat kullanıcısının son içeriği

1. F

Soru Note 8 Pro Bulaniklik

Kamerada ozellikle videoda bulaniklik basladi. forografta ise uzak nesneler bulaniklasiyor. gcam ile de ayni. internette cok bu sekilde sorun gordum. ne yapabilirim? cihaz yurtdisi imeli
  2. F

Yardım Magisk kaldirma

Twrpden nasıl flashlariz? İnstall diyipmi
  3. F

Yardım Magisk kaldirma

Selam mi9se telefon magisk ve twrp silmek istiyorum. Ayarlardan fabrika ayarlarina donulsun diye , ancak twrp moduna geliyor. Magiski tikliyorum programin icinden silmek icin tiklayinca acilir gibi olup kaliyor. magisk unistall indirdim bunu bilgisayar olmasan twrp den yukleyemez miyim...
  4. F

Recovery Xiaomi Mi 9 SE - Twrp 3.3.1-1002 Tek Tuş Yükleme Aracı

Hem satmak istiyorum hem de ben iş dolayısıyla Baküdeyim 2-3 ayda bir Türkiye'ye geliyorum. Birinci Sim e türk imeisi atmıştım 2 de azeri imeisi vardı. Geçen defa Türkiye'ye geldim ve Bakü'ye geri geldiğimde artık sinyal alamamaya başladım. Sadece 2 hattan biri aktif olmaya başladı. İkisini aynı...
  5. F

Recovery Xiaomi Mi 9 SE - Twrp 3.3.1-1002 Tek Tuş Yükleme Aracı

Orijinal IMEI ye donmek istiyorum ama qcn yedeğim yok nasil dönebilirim
  6. F

Yardım Sim Aktif Olmuyor

tekrar aynı imeileri atabildim sonunda ama halen tek hat calisiyor? sorun neden olabilir? bir de orijinal imeilere nasil dönebilirim? orijinale donup satmak istiyorum
  7. F

Yardım Fabrika ayarlarına nasil dönerim?

Hocam forumda yeniyim, youtubedan izleyerek yapiyim dedim adb fastboot kısmında takılıp yapamadım. Tekrar imei atarken kutudaki imeiyi attırabilirsem sorun cozulur yani doğrumu anladım?
  8. F

Yardım Fabrika ayarlarına nasil dönerim?

Merhaba, Mi9se cihazım var birinci imei'ye repair yapmıstım , ikincisi ise orijinaldi. Geçenlerde ikinci hat çalışmamaya başladı. Ben de repair tamiri tekrar yaparken imeiler tamamen gitti....bir işlemde imei sıfırlama vardı gerisine devam edemedim. cihazı orijinal imeisine döndürmek için...
  9. F

Yardım Sim Aktif Olmuyor

Imeilee kayitli neden olmuyor anlamadim.
  10. F

Yardım Sim Aktif Olmuyor

1581329211 Hocam ekledim dediğim gibi 1. numaralı sime imei atıldı. Türkiye'ye gidip dün geri geldikten sonra çalışmıyor. Sadece 1 numaralı sime kart takarsam yalnız olarak çalışıyor ama 2ye takarsam bir kart daha iki çalışmıyor . 1'de de sinyal var gösterip yine calismiyor. Band 20 sorunu...
  11. F

Yardım Sim Aktif Olmuyor

Merhaba , Ben Azerbaycan'da yaşıyorum ve dolayısıyla iki sim kartlı telefona ihtiyacım olduğundan dolayı mi 9se aldım. Birinci hatta imei attırıp vodafone hattımı taktım. İkinci hatta ise azerbaycan numarası var ve zaten kayıtlı. Türkiye'de 2 hafta kaldım , Bakü'ye geri geldiğimde hatlar bir...
Üst Alt