fatihkusgoz kullanıcısının son içeriği

1. F

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

Destiny ustam yorumunuzu anlayamadım.sadece sürüm adını yazmanızı rica ediyorum.yada paylaşılan sayfayı alıntı yapabilir misiniz ?
  2. F

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

Burada paylaştığınız hangi gcam sürümünde astronomi fotoğrafçılığı var söyler misiniz.?
  3. F

Selamün aleyküm hayirli günler herkese... Mi 6 128gb global miui 11, Magisk modül güncel Boot kilidi açık sistem rootlu, camera2api açık, Magisk modüller mi 6 ALL in One MIUI 11 PİE ve Xiaomi mi 6 60/120/240 fps MIUI PİE Stable V6 stereo Sorunlarıma gelince..... Hangi gcam olursa olsun...
  4. F

Rom [Android 8] Mi 6 - MIUI 10 V10.3.4.0 PCAMIXM Global Stabil Rom

Klavye programını kaldırıp tekrar kurun sorun duzelir
  5. F

Yardım Bluetooth bağlantı kopmaları

Herkese hayırlı bayramlar dilerim.Ttec soundbeat pro bluetooth kulaklık kullanıyorum.Görüşme esnasında müzik dinlerken çok sık bağlantı kopması ve yeniden bağlanması oluşuyor. Tahminim bir önceki MIUI sürümde böyle bir sorun yoktu. MIUI Global 10.4.1 sürüm.
  6. F

Rom Mi 6 Global Kararlı MIUI 10 V10.3.4.0 OCAMIXM İndirme bağlantısı

şu ana kadar gördüğüm en önemli değişiklik şarj çabuk bitiyor.
  7. F

Haber Mi6 MIUI10. 2.1.0 güncellemesi

Pil durumu iyi görünuyor.güncelleme yaptıktan sonra dikkatimi çeken telefonu şarja taktıktan sonra 2 defa sarjı kesip tekrar şarja başlıyor farklı şarj cihazı ve kabloyla deneme dahi yaptım.birde üst taraf ikonlarda degişme var 1550603496
  8. F

Güncelleme Mi 6 Miui 10 Global stable 10.0.1.0

Yeni güncelleme sonrası tam yedekleme yapılıp wipe data yapıp temiz kurulum yapılmalı düşüncesindeyim
  9. F

Soru Mi A1 orjinal ön cam fiyatı

Teşekkürler ürün 3 günlük daha.kizimin hışmına uğradığı için garantiye uğraması ile ilgili fikirde bulunmuyorum.umarim servis te aynı fiyata iş gorur
  10. F

Soru Mi A1 orjinal ön cam fiyatı

fiyat hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi. tesekkurler
  11. F

Çözüldü Ses Ve Görüntü Senkron Problemi (Youtube, instagram...)

temalardan nefret ediyorum.40gb resim videomu yok etti
  12. F

Soru Cihaz doğrulama

Teşekkürler
  13. F

Soru Cihaz doğrulama

Telefonun orjinal olup olmadığı ile ilgili Mi Verification uygulamasından QR kodla tarama yapılıp sonuç olarak ekran görüntüsündeki yazı çıkıyor.bilgisi olan var mı bı konuda Xiaomi Cihazınızın Orijinal Olup Olmadığını Öğrenin! - Xiaomi Reports
  14. F

Yardım SIM Etkinleştirme Servisi

Telekom hatta günlerdir SIM etkinleştirme gerçekleşmiyor. Turkcell kullanan bir arkadaşta da aynı sorun devam ediyor.
  15. F

Yardım Çok acil yardım Mi6 reset

evet wipe data işleminden sonra uçuşan resim videolarımıza nasıl ulaşabiliriz peki. sizin istediğniz bu ise sonuç alabilirsiniz telefon kutudan yeni açılmış gibi sıfır hale gelir
Üst Alt