Fatihdonmezz kullanıcısının son içeriği

1. F

Rom MIUI 12 Eu Stabil Rom

Hocam halen kullanıyor musunuz? Öneriniz var mı yeni GCam olarak, benim kullandığım sürümde config ayarı yükledim de baya bozuyor fotoğrafı.
  2. F

Rehber Mi Note 3 Pixel Rom ve GCAM Yükleme Anlatımı

update process ended with error 7 hatası alıyorum, sizin attığınız linteki gibi her şeyi wipeladım şuan telefonda rom yok ve bu hatayı aldığım için kuramıyorum acaba rom mi note3 ile uyumlu değil mi? siz kullanıyor musunuz?
  3. F

Recovery Xiaomi Mi Note 3 - Twrp 3.3.1-0 Tek Tuş Yükleme Aracı

Şimdi indiriyorum bunu da deneyeceğim, umarım olur çünkü twrp gerçekten çok işe yarıyor ve root da yükleyeceğim ama büyük ihtimalle usb portundan dolayı yapamıyorum
  4. F

Oraya baktım evet daha önce oradan kurmuştum ancak 1 sene oldu neredeyse, şimdi denediğimde yapamıyorum :/ pek ayrıntı olmadığı için zorlandım biraz. Ancak bir de bilgisayarımda tek bir değişiklik oldu yeni sistem aldım ve tüm usb girişlerim 3.0 ve 3.1 galiba bu sorun yaratıyor ne yapabilirim...
  5. F

Her denediğimde press any key to shutdown yazısı çıkıyor ekranda, fastbootta deniyorum daha önceden telefonuma kurmuştum eu rom falan sonra geri globale geçtim ve şimdi hiçbir şekilde twrp falan kuramıyorum, her yolu denedim ancak olmuyor
  6. F

Rom Mi_Note 3 Mi_Room_MIUI_V10 + Gcam_8.1.0

hangi eu rom kullanıyorsunuz, gcam kullanıyor musunuz eu rom'da. ana amacım gcam için geçmek eu rom'a geçersem.
  7. F

Rom Mi_Note 3 Mi_Room_MIUI_V10 + Gcam_8.1.0

deneyeceğim, deneyip yazarım. şuan iniyor, yaklaşık 3 aydır globaldeydim, daha önce eu rom ve birkaç farklı rom kullanmıştım. Gcam'ı arıyor insan.
  8. F

Yardım mi note3 eu rom

Şuan bende miui 10 eu rom var. Ben miui 10 global stable geçmek istiyorum.
  9. F

Yardım mi note3 eu rom

Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim. Baya araştırdım ama net bir anlatım bulamadım. Ben eu rom kurdum telefonuma ama miui 10 gelmiş. Bu yüzden geri global rom geçmek istiyorum. Yardimci olur musunuz? Telefonum mi note3. Root,bl,twrp herşey var ama bilgim cok da iyi sayilmaz.
  10. F

Mod Mi Note 3 Miui 10 Android 8.0 Google Camera

hangi miui rom kullandiginizi ve indirme linkini atar misiniz bende miui 9.6.2 global rom var da. hemen indiricem
  11. F

Soru Mi note3 "9.6.2 Kararlı 470M" güncellemesi

Ben şuanlık cok begendim kamera konusunda manuelayarda turkce yapmislar ve birkac menude kucuk degidiklikler vsr ve sarj performansi cok hos ben begendim.
Üst Alt