fatihcsv kullanıcısının son içeriği

1. F

Mi VR

daha önce iphone kullananlar bilir. whatsapp dan mesaj geldiğinde veya sms geldiğinde ekran uyku modundan uyanır. hatta samsungun bazı modellerinde de gördüm bu özelliği. Acaba bu bizim xiaomi'lerde var mı?
  2. F

Soru Mi 5 8.1.4.0 Güncellemesi

aynen öyle yaptım ama olmadı :( 0602, member: 18740"] Burda Download Full Rom a tıkladın değil mi HM NOTE 1W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. F

Soru Mi 5 8.1.4.0 Güncellemesi

Ben global rom kullanıyorum. Global rom için 8.1.4.0 güncelleme paketini indirip telefona attım ve güncelleyiciden yüklemeye çalıştığımda uygun güncelleme paketi bulunamadı diyor. Neden olabilir?
  4. F

Yardım Çıldırtan saat sorunu

hangi ülkenin saat dilimini seçtin? Ben kuveyt yaptım düzeliyor ama yeniden başlatınca gene doğru avrupa saat dilimi oluyor yani eskiye dönüyor anlamadım gitti.
  5. F

Yardım Çıldırtan saat sorunu

saat dilimini +3 olan saat dilimlerinden hangisi yaparsam yapayım yeniden başlattığımda eski haline dönüyor yani 1 saat ilerisine. Bende saati ayarlardan manuel olarak 1 saat ileriye aldım. Böyle yapınca saat düzeliyor fakat bu seferde swarm da checkin yaptığımda, örneğin 15 dk veya 40 dk önce...
  6. F

Yardım xiaomi mi5 bildirim ikonları

iphone 7 teması hocam
  7. F

hımm anladım. Farklı bir launcher da yüklesek bildirim çubuğu değişmiyor sanırım..
  8. F

mi5 bildirim sesi yardım

evet malesef böyle bir ayar yok ve bu çok büyük bir eksiklik bence. Ama yazılım güncellemesiyle düzeltilecek birşey bu inşallah yaparlar en kısa zamanda :)
  9. F

xiaomi mi5 de ki ekranın üstünde yer alan bildirim ikonlarını(üstteki gmail ikonu) büyütemiyomuyuz? Bu haliyle nokta gibi hiçbir şey anlaşılmıyor? Root yapıp xposed yüklesek falan o kısımla oynayabiliyormuyuz?
  10. F

Çözüldü Çağrı geldiğinde popup

evet hocam dediğin gibiymiş :) Ben test ederken ekrana parmağım dokunmadan pasif halde test etmişim sanırım o yüzden tam ekranda gelmiş çağrı :)
  11. F

Çözüldü Çağrı geldiğinde popup

merhabalar, xiaomi mi5 kullanıyorum. Telefonda whatsapp veya başka uygulamalar ile açıkken çağrı geldiğinde üstte popup şeklinde çağrı bildirimi gelmiyor. ekran tam ekran oluyor. Samsunglarda popup şeklinde çıkardı. Bunu xiaomi mi5 için de yapabiliyormuyuz acaba?
Üst Alt