fatihaygun58 kullanıcısının son içeriği

1. F

Soru Mi-Fit 4.4 Güncelleme

Merhaba. 4-5 gündür haber sitelerinde, forumlarda mi fit uygulamasına 4.4 güncellemesinin geldiği yazılıyor. Google play store'a girdiğimde guncelleme gözükmüyor son sürüm 4.3.1 olarak gözüküyor. Bu sadece bende mi böyle?
  2. F

Yardım Mi Fit senkronizasyon sorunu

Merhaba herkese iyi akşamlar. Telefonum Redmi Note 8 Pro. Mi Fit uygulaması indirdim ve günlük adım takibi yapıyordum. 30.01.2020 tarihine kadar otomatik olarak egzersiz bilgilerinde kalori vs bilgiler geliyordu. 30.01.2020 tarihinden sonra sadece mi fit uygulaması ana sayfada adım bilgisi...
  3. F

Rom Redmi Pro için Miuipro 08.03.2019 tarihli haftalık rom indiren var mı

Cevabınız için teşekkür ederim. Hangi romu önerirsiniz 10.2.1.0 stabil olarak.
  4. F

Rom Redmi Pro için Miuipro 08.03.2019 tarihli haftalık rom indiren var mı

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi miuipro 9.3.7 nolu 08.03.2019 tarihinde yayınladığı haftalık romu indiren var mı? Bu miuipro donate işini bir türlü yapamadım. İndiren varsa link atabilir mi?
  5. F

Rom MIUIPro bundan böyle Türkçe olacak :-)

Teşekkür ederim Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. F

Miuipro haftalık sürüm yükledim bu sürüm yenilendikçe her seferinde telefona format mı atmam gerekiyor yoksa üstüne mi kuruluyor. Üstüne kuruluyorsa nasıl yapmam gerekiyor Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. F

Soru Silikon kılıf önerisi

Arkadaşlar Xiaomi Redmi Pro icin önerebileceğiniz çabuk sararmayan silikon kılıf var mı? Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. F

Redmi pro'ya kurdum 1 haftadır kullaniyorum miuipro romu gayet başarılı %99 Türkçe emegi geçen ve bizi bu romla tanıştıran herkese teşekkür ediyorum... Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. F

Redmi pro icin uygun twrp hangisi acaba Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. F

Skorpi harunserefli üstadım redmi pro android 6 icin uygun twrp hangisi acaba Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. F

Tamamdir teşekkür ederim Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. F

Anladim yani yeni romu indirip guncelleyiciden kuruyoruz degil mi Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. F

Bu romu kurduktan sonra otomatik yazilim güncelleme yapiyor mu guncelleme gelince aydınlatırsanız ona göre kurmak istiyorum. Eger her guncellemede yeniden telefon sifirlanacaksa ugrasmak istemiyorum. Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. F

Skorpi Redmi pro icin uygun romu indirdim fakat nasil kurulum yapmam gerekiyor bootloader kilidi acmama gerek var mi ya da acik mi telefonda eu rom yüklü. Yardimci olabilir misiniz miuipro ya gecmek istiyorum bu hafta sonu Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. F

Redmi pro icin uygun romu indirdim fakat nasil kurulum yapmam gerekiyor bootloader kilidi acmama gerek var mi ya da acik mi telefonda eu rom yüklü. Yardimci olabilir misiniz miuipro ya gecmek istiyorum bu hafta sonu Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt