Fatihaq68 kullanıcısının son içeriği

1. Fatihaq68

Soru 7-8 bin TL telefon önerisi

Arkadaşlar 2-3 gündür araştırıyorum yurtdışı alacağım büyük ihtimal uygun oluyor. Redmi Note 12 Pro 12/256 GB OnePlus 8 8/128 GB önerebileceğiniz başka telefon var mı? Fikirlerinizi bekliyorum.
  2. Fatihaq68

Rom AOSPA|Paranoid Android - TOPAZ - En hızlı ve en akıcı rom {A13}{Poco X3/NFC}

Kendi orj adaptor ve usb kabl ile Hizli sarj olmuyor
  3. Fatihaq68

Sohbet 12k-15k arası fyt perf laptop önerileri

beyler bu konuda yardımcı olursanız sevinirim malum bu aralar herseyde oldugu gibi laptop fiyatları da ortada aklımda bikaç tane var ama sizin önerilerinize de ihtiyacım var alabileceğim sıkıntı cıkmayacak int site önerisinde de bulunursanız iyi olur.
  4. Fatihaq68

Oyun Poco x3 nfc pubg 60 FPS

Youtube da izlediginiz config videolarinda linke dusebilmek icin bin turlu zorlukdan geciyosunuz onun yerine sadece z archiver nasil kullanildiigini ogrenin bu atacagim zipte bulunan files dosyasini Com.tencent.ig de files in oldugu yere yapistir ve degistir deyin olay bitmistur Bunun disinda...
  5. Fatihaq68

MIUI 11 en iyi miui rom

tmm dır istediğim romu buldum simdilik sıkıntı yok gibi...
  6. Fatihaq68

MIUI 11 en iyi miui rom

stoya hocam sagalun cok yardımcı oldu
  7. Fatihaq68

MIUI 11 en iyi miui rom

En iyiden kastim perf yuksek olan benim x3 den onceki telefonum rdmi n9pro du onda 11.0.3 eu rom Bana gore en efsane romdu simdi ise poco da tek tek romlari deneycek kadar vaktim yok Fikirlerinizi alalim arkadaslar Ayrietten poco da diger tel romlarindan portlanmis miui 11 var mi stabil mi ...
  8. Fatihaq68

Rom POCO X3 NFC Corvus OS Rom

eu rom romda hangi srm ü tavsiye edersiniz 12.0.2.0 denedim sim kartını okumadı olabidiğince eskilerden olsun istiyorum hangisi tavsiyeniz ?
  9. Fatihaq68

Yardım Poco X3 Nfc İmei atılması

Hocam tsk son bi sorum var İmei atildiktan sonra twrp ile veya fastboot ile Herhangi room veya root atimindan sonra İmei ucar mi buna yonelik efs yedegi beni kurtarir mi yoksa ise yaramaz mi ?
  10. Fatihaq68

Hocam iki hat da kapnin ca ayni aldigimiz yerle iletisim kurup ucretsiz attirabilirmiyiz acaba Diger turlu nasil olur?uzaktan atiyorlar diye Duydum o nasil oluyorki
  11. Fatihaq68

Soru Poco X3 NFC Yurtdışı Alınırmı?

Hocam hangisi baktim en eskisi 1.
  12. Fatihaq68

tesekkurler Ne kadar cok kisi o kadar cok tecrube 1631118127 Hocam ayyildiz ve karacaydan da telefon almissiniz acaba imeisini onlar mi atiyor
  13. Fatihaq68

Arkadaslar Yurtdisi cihaz satan guvenilir kisiler taniyorsaniz bana ozelden yazarmisiniz
  14. Fatihaq68

Soru Poco X3 NFC Yurtdışı Alınırmı?

Arkadaslar Yurtdisi cihaz satan guvenilir kisiler taniyorsaniz bana ozelden yazarmisiniz
  15. Fatihaq68

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

miui 12 için fikrim değişmesede 12.4 kullanan oldu mu nasıl ?
Üst Alt