Fatih33 kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım MIUI 12.5.1 TWRP Root Sıkıntıları

Twrp 3.5 sürümünde o hata ile bende karşılaştım. Ekran şifresi varken de şifreyi yazıyordum kabul etmiyor görünüyordu fakat sonra cancel e tıklayıp sdcard içine gelince içeriği görebiliyordum. Sizde de olacaktır büyük ihtimalle. O twrp sürümünde bazı hatalar var. Twrp olarak ifelixir android 10...
  2. F

Yardım MIUI 12.5.1 TWRP Root Sıkıntıları

Magisk 23 .zip dosyasını bulup indirin. Twrp ile yükleyin. Daha sonra telefon açılınca magisk uygulamasının apksını yükleyin. O da mevcut forumda veya kendi sitesinde. Bazen apkyı yüklemiyor manuel yüklemek gerekli
  3. F

Rom MIUI 12 Repack by greeshan

Evet gördüm bunu denedim hocam ama malesef olmadı. Mecbur 12.0.4 e geri döndüm. Az daha stabilleşsin o zaman kullanmaktan yanayım
  4. F

Çözüldü Kendi uygulamalarını açmıyor

Olur yazılımsal sorun bu. Sıfırdan kurun düzelecektir
  5. F

Çözüldü Kendi uygulamalarını açmıyor

Uygulamalar yüklü değil gibi. Ayarlardan bölgeyi hindistan yapın. Daha sonra getapps uygulamasını açın. Eger yoksa forumda mevcuttu uygulama. Ordan tüm uygulama güncellemelerini yapın/yükleyin. Düzelmesi gerekli Getapps: https://forum.miuiturkiye.net/konu/getapps-v-9-2-2.51293/
  6. F

Kapattım onu da evet
  7. F

Whatsapp arka planda kapanıyor. Bildirim gelmiyor bu yüzden. Pil tasarruf modunu falan da değiştirdim ama yine de aynı sorun devam ediyor. 12.5 de çoğu kişi normal stock romlarda da karşılaşmış bu sorunla. Aşabilen var mı bu sorunu.
  8. F

Soru Güncellemede ki özellikler neden yok?

Bölge değiştirip dene birde. Hindistan yapabilirsin mesela
  9. F

Host dosyasını deaktif et. Anlamadığım bir şekilde host dosyasında magisk linkleri banlı. Uygulamayı indiremiyor. Bu yüzden magisk güncellenemiyor, gizlenemiyor yada modüller listelenemiyor
  10. F

Romu yükledim şimdilik güzel. Fakat magisk ayarlarda uygulamayı hide etmeye çalıştığımda başarısız yazıyor. Modüller kısmına baktığımda da çevrimiçi modüller gelmediğini gördüm. Host dosyasında engellenmiş olabilir diye hosts dosyasını geçici olarak kapattım ve gerçekten de magiski de hide...
  11. F

Mod Network Speed Update Interval (Süre Kısaltma)

Herkese Merhaba, Greshaan romunda bir mod vardır bilen bilir. Status barda internet hızını gösteren network speed meterin saniye aralığı orjinal roma göre daha düşüktür. Orjinal romda indirme vs. yaparken anlık trafik takibi yapmak biraz sıkıntılıydı. Çok önemli bir özellik mi tartışılır ama...
  12. F

Mod Universal SafetyNet Fix v2.4.0 - Güncel

Çalışıyor eline sağlık
  13. F

Mod Redmi Note 8 Pro Tüm Modlar

Üst bardaki internet hızı gösteren yeri 1 sn den 0.5 e düşürmek için mod / yöntem var mı ?
  14. F

Rom [ MIUI 11 ] Android 9/ 10 DEODEX Endonezya

wifi.cfg dosyasını düzenleyin 150 mbit aktif olmalı. Romu hatırlamıyorum aktif mi değil mi bilmiyorum ayarlar wifi kısmından kontrol edebilirsiniz
  15. F

Soru Xiaomi downgrade nasıl yapılır

Malesef downgrade yapılmaması için zaten rollback. Fakat rollback çok rastlanan bir durum değil son varyasyonlarda var sanırım bende ve çevremde xioami kullanan kişilerde rastlamadım hiç. Fakat yine de kontrol etmekte fayda var
Üst Alt