fatih1903jk kullanıcısının son içeriği

1. F

Soru Kırılmaz cam önerisi alabilir miyim?

Bende özel olarak kesim yapılan cam filmini kullanıyorum bendeki parlak olan değil mat olanı tercih ettim parmak izi vs kalmasın üzerinde diye bende memnunum. istanbul / bağcılar / güneşli de mobilhane dükkanın ismi
  2. F

İnceleme Uyuyan devi uyandırdık

Hangi kanal link atabilir misiniz?
  3. F

İnceleme Uyuyan devi uyandırdık

Peki Flyme os 9 Paylaşımı yapacak mısın ? Ben çok merak ediyorm nasıl çalıştığını
  4. F

Mod [Android 9] Mİ9 SE 66-72-75-84 hz Overclock

bildiğim kadarıyla Q da çalışmıyor nasıl yaptınız boot ekranında kalıyor.
  5. F

Tema Klasör Arka Planı Bulanıklaştırma

Bunun için ios launcher var onu kullanın çok stabil sıkıntısız kullanıyorum Play store de var.
  6. F

Rom [ROM][Official]Capricorn[Pie][9][06/08] Syberiaos Rom v2.6

hocam firmware link verir misin?
  7. F

Alış 6/64 6/128 mi6 alınır

Hocam bende seramik var imei kayıtlı garantili değil arka seramik cam catlak 1800 tl ye bırakıcam
  8. F

Rom Redmi 5 Plus için Tüm Custom Rom Çeşitleri

FLYME OS da Türkçe Dil seçeneği mevcut mu ?
  9. F

Soru 3 ve 4 cü çekirdeğin çalışmaması [emoji29]

Bu durum sadece iki çekirdeğin kapanmasıyla kalmıyor işlemcininde hızını düşürüyor cpu z ile kontrol ettiğimde miui optimizasyonu açık iken 2.00 ghz hızında kapattığımda ise 2.15 ghz hızında çalışıyor. Tabiki bu cihazın daha fazla pil performansını arttırmak için yapılan bir optimizasyon ama...
  10. F

Tabiki şarj konusunda biraz daha hızlı tüketebilir onunda önüne pil tasarrufunu açarak geçebilirsin. Şu anda oyuna girdiğinde kasma donma olacağını sanmıyorum.
  11. F

Önce gelişmiş seçenekleri aktifleştirmen gerekiyor onun içinde AYARLAR / TELEFON HAKKINDA / MİUİ SÜRÜMÜNE ÜST ÜSTE 5 DEFA BAS AKTİF OLACAK. Ondan sonra önceki anlattığım gibi diğer işlemleri uygula
  12. F

Arkadaşlar bu sorun ile bende çok uğraştım aslında sorun değil daha çok optimizasyon durumu bu şöyle açıklayım; Ayarlar / Ek ayarlar / Gelişmiş seçenekler de en altta miui optimizasyon var onu kapatalım ve az üstünde bellek optimizasyonu var onu da kapatalım ondan sonra cpu monitör programını...
  13. F

Rom LineageOS 14.1 (Android 7.1) 11 Mart 2017 [Güncellendi]

Gayet güzel sorunsuz çalışıyor ekleyen arkadaşın ellerine sağlık güncellemeleri otomatik alıyor mu yoksa her seferinde üzerine flaşlamamız mı gerekiyor?
Üst Alt