Fatih Can kullanıcısının son içeriği

1. F

Soru Mi 8 Lite Kılıf ve Ekran Koruyucu Önerileri ?

Arkadaşım fotoğraf çekip yollayabilir misin kullandığın aksesuarları?
  2. F

Arkadaşlar teşekkür ederim tek tek hepinize fakat benim ilk mesajımda belirttiğim gibi kullanan arkadaşlar dış çekim foto atabilirse çok sevinirim çünkü asıl derdim telefonun kenarlarındaki ekran ve metal gövde arasındaki boşluklar oralar toz kaçıyor ve bu beni aşırı rahatsız ediyor. O dediğim...
  3. F

Merhaba arkadaşlar, Mi 8 Lite kullanıcısıyım. Ekranı tam olarak kaplayan bir ekran koruyucu tavsiyenizi almak isterim. Birde kılıf önerileriniz nelerdir ? Teşekkürler, iyi forumlar. Bu ürünü kullanan varmı cihazında? Varsa foto paylaşabilir mi rica etsem? Birde bu ürünü kullanan arkadaşlar...
  4. F

Sohbet Mi 8 Lite Kılıf ve Ekran Koruyucu Önerileri

Hocam sanırım sen bundan kullanıyorsun? Peki fotoğraf atabilir misin nasıl duruyor kenarları özellikle çekebilirsen çok sevinirim.
  5. F

Önerisi olan yok mudur arkadaşlar ? Birde yukarıdaki attığım linklerdekileri kullanan varsa çekim yapıp foto atarsa çok makbule geçer aydınlanmış oluruz. Teşekkürler
  6. F

Merhaba arkadaşlar, Mi 8 Lite kullanıcısıyım. Ekranı tam olarak kaplayan bir ekran koruyucu tavsiyenizi almak isterim. Birde kılıf önerileriniz nelerdir ? Teşekkürler, iyi forumlar. Bu ürünü kullanan varmı cihazında? Varsa foto paylaşabilir mi rica etsem? Birde bu ürünü kullanan arkadaşlar...
Üst Alt