fati61 kullanıcısının son içeriği

1. F

Soru Mi A2 için orijinal ekran bulma

aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum. İnternetteki ekranların orijinal olup olmadığı belli değil . muadil ekranların bariz şekilde ışıkları az. ekranın etrafında ekranı tutan ve gövdeye sabitleyen bir kasa var ona çıta diyorlar.
  2. F

Haber Mi A2 Aralık 2019 Güncellemesi hk.

telefonumuz daha güvenli hale geldi :@ vay bee...
  3. F

Soru Haziran güncellemesi hakkında

ağır çekim videolarda donma sorunu vardı artık yok düzeldi fakat ses gelmiyor videolardan.
  4. F

Haber Xiaomi Mi A2 28 Mart Güncellemesi

Arkadaşlar ekran ışığı kısıldımı bana mı öyle geliyor.. bide parmak izi yavaşladı iyi algılamıyor gibi geliyor bana..
  5. F

Haber Xiaomi Mİ A2 Mart Güncellemesi Geldi !

Evet bazı şeyler düzeldi bazi seyler duzelmedi .Abi bir ay ara versinler adam gibi bi güncelleme yapsınlar hatta 1 ayda tatil yapsınlar kafalarını toplasınlar. Belki de lan dur bu seferde şurayı bozalim he he diyorlardir.bi dahaki guncellemeye bişey kalsın diye düşünüyorlar herhalde. kamera...
  6. F

Yardım Instagram sorunu

Bir sorunda ben yazayım .cihazim mi a2 android one. Bi arkadasimin hikayesine baktim. hiç bisey anlamadigimi söyledim arkadasima. benim telefonumda hikayeye bakinca kenarlardan kesik oldugunu söyledi.baska cihazlarda görüntü tam olarak görülüyor.
  7. F

Uygulama Merhabalar a2 için galeri uygulaması öneriniz nedir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tclhz.gallery Bunu kullaniyorum resim üzerine cizimde yapılabiliyor.
  8. F

Yardım Android 9'da kulaklık takınca ses yükseltme sorunu??

Ayni paroblem bendede var bazı videolarda konuşma sesini duyamiyorum neredeyse...
  9. F

Yardım Mi A2 Ağır çekim takılma sorunu

Bendede ayni sıkıntı mevcut...
  10. F

Yardım Whatshap numarası rehberde gorunmesi

Bu sorun bendede vardı fakat kişiler uygulamasında değil telefon uygulamasındaki kişilerde android 8 de telefon uygulamasını beta sürümü ne güncelledimğimde sorun düzelmişti android 9 dada sorun yok. Uygulamalarınızı ve telefonununuzu güncelleyince sorun düzelecektir diye düşümüyorum... Düzeltme...
  11. F

Çözüldü Mi A2 de ekran görüntüsü nasıl alınır?

Android 8 de ses kısma ve güç düğmesine aynı anda basılarak ekran görüntüsü alınabilir. Android 9 da da 8 dekiyle aynı alınabilir ve 9 da yeni olarak güç düğmesine uzun basılınca açılan ekrandan alınabilir...
Üst Alt