fatdem25 kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım mi9t pro ekran süresi çok kısa

Valla kardeşim benim de aynı telefon bende senin attığın ekran kadar ancak alıyorum. Batarya mi bitik yoksa bu telefon mu dayanıklı değil anlamadim
  2. F

Mod Xiaomi AOD Destekli Cihazlar İçin İstediğimiz Resmi Koyma

Lexaion364 hocam bende mi 6 var yükleyerek yapamadım ama MIUI tr romda kurulu olarak geliyor eu rom kullanıyorum ondan bu özelliği kullanma şansı yok mu
  3. F

MIUI 11 Mi RooM MIUI 11 Beta 20.3.26

bu roomu mi 6 için yüklediğimizde always on özelliği mevcut mu
  4. F

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

hocam bu romu yükledim ama bu always on özelliği yok mi 6 kullanıyorum bu özelliğin olduğu rom varsa tavsiye veya link atabilir misiniz
  5. F

Rehber BL Kilit Açma "86006 hatası"nın Çözümü

Arkadaşlar merhaba bu konuyu gördüm inş bana yardım edecek biri çıkar burdan bende de mi6 var yanliz bu unlock açma için hani ekran görüntüsü de atılmış hesap ve cihaz ekle butonu var ona tıklamak yeterli fakat benim telefonun günü doldu ben sim kapalı şuan ondan dolayı o tıklama işini...
  6. F

Yardım Mi5s Unlock %99 sorunu

Arkadaşlar bende mi 6 var günü doldu hatta kapandı unlock etmek istiyorum ama sim aktif olmadığı için cihaz ve hesap ekleme butonuna basmak gerekiyor sim aktif değil diye olmuyor bu konuda başka yol var mı
  7. F

Rom redmi note 3 miui 8

bu redmi note 3 mtk bunun için miui 8 yok mu ben göremedim bu sayfada ne melanet bir işletim sistemli telefon aldım böyle. varsa da boot kilidini açmadan yapılma şansı yok mu. Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler şimdiden
  8. F

Xiaomi Redmi Note 3 Pro ve Mi Pro Arasında Kaldım

Bende ne yazık ki ikisi de mikro sim nano yok ne yazık ki
  9. F

Yardım unlock kilit acma

bana mesaj geldi hani kilidi açmak için fastboot giriyorum sonra işte pcde açtığınız hesap ile telefon hesabı eşleşmiyor diyor ne yapmalıyım şu kilitten kurtulmak için
  10. F

Zenex kardeşim bende media tek işletim sistemine sahip redmi note 3 var bunda çift sim var ama sd card sığacak bir scard yok yani bilmiyorum onun da bir yolu var mı ama
  11. F

Rom MIUI 8 Global Kararlı Rom Güncellemesi (30.08.2016)

Redmi note 3 mtk için miui 8 geldi mi ve yükleme nasıl yapılıyor unlock açılmadan olmuyor mu
  12. F

kardeşim mi Pro bence bir numara hem şekil bakımından hem özellik açısından kıyaslanamaz bile. Bende redmi note 3 var memnunum ama bunda Cd card takılmıyor ondan soğudum aklımda mi Pro var. Yanlız nerden Almayı düşünüyorsun var mı alacağın yer
Üst Alt