FatalRhymer kullanıcısının son içeriği

1. FatalRhymer

Yardım Redmi note 8 tuşlar bozuluyor

Servise gönderin, donanımsal arızada başka yapacak bir şey yok.
  2. FatalRhymer

Yardım Yüz tanıma, Başka Yüzleri de açıyor.

Yüz tanıma özelliğinin herhangi bir garantisinin olmadığı bu özelliği aktif ederken de belirtiliyor. Telefon ikinizi de aynı kişi olarak görüyorsa yapacak bir şey yok, özelliği devre dışı bırakmanız gerekiyor.
  3. FatalRhymer

MIUI 12 Redmi Note 8 Hindistan Kararlı V12.0.2.0.QCOINXM İndirme Bağlantısı

Önce meraklı olanlar kullansın da sağlamsa ben de yüklerim. :)
  4. FatalRhymer

Rehber Bootloader Açık ve Rootlu Cihazda Google Play'den Netflix Yükleme Rehberi

Rica ederim. Bu çözüm çok kolay ama nedense bir sürü aşamalı, karışık işlemli konular daha popüler. Kolay olunca inandırıcı gelmiyor galiba. :D
  5. FatalRhymer

Soru M2 SSD tavsiyesi

Bu konuda en çok tavsiye edilen marka Samsung. Ayrıca Crucial, Kingston, Seagate, Corsair, Toshiba gibi markalara da bakabilirsiniz . Hi Level, Sandisk, James Donkey gibi markaları kesin almayın. Onları ancak bütçesi sadece o kadar olan birisi belki alabilir, onda da diski alırken yanında hediye...
  6. FatalRhymer

Rom [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Hindistan Kararlı V12.0.1.0.QCOINXM İndirme Bağlantısı

Malum Xiaomi'nin düşük kar payı politikası var. Haliyle bunu da bir şeylerden kısarak yapıyorlar. Bu kısmalardan biri de zannediyorum test ekibi. Çoğu şeyi kullanıcılar bulup raporluyorlar, haliyle ilk sürümler sıkıntılı oluyor. Her firmada benzer durumlar olur ama Xiaomi'de daha çok gibi.
  7. FatalRhymer

Rom [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Hindistan Kararlı V12.0.1.0.QCOINXM İndirme Bağlantısı

Eskiden Xiaomi Tool mu vardı? :D Teşekkürler.
  8. FatalRhymer

Global romdan Hindistan romuna geçmek için bootloader kilidini açıp TWRP programıyla ya da Mi flash ile yüklemen lazım.
  9. FatalRhymer

Soru Bluetooth Kulaklık Önerisi

Tronsmart marka kulakları bakabilirsiniz.
  10. FatalRhymer

Bunu da stable beta diye yayınlamışlar, adam olmasını beklemek lazım. :)
  11. FatalRhymer

MIUI 12 [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.1.0 QCOMIXM İndirme Bağlantısı

Hindistan sürümünden haber var mı? Herkes globali soruyor yok mu Hinducu? :D
  12. FatalRhymer

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

4 wipe tabirini daha önce de duydum ve dediğim şekil için (4 seçenek) kullanılıyordu, o yüzden dedim.
  13. FatalRhymer

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

4 wipe derken o ekrandaki 4 tane seçeneği seçiyor onu diyor, 4 sefer format atıyorum demiyor. :)
  14. FatalRhymer

MIUI 12 [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.1.0 QCOMIXM İndirme Bağlantısı

Dışarıya fazla çıkmayınca millet romlara fazla sardı. :D Miui 10 çıkacağı zaman bu kadar hareketlilik yoktu. Tabi Xiaomi kullanıcıları Note 8 ile ülkemizde çok arttı.
Üst Alt