farukvural1991 kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Hangi ROM'u kullanmaliyim

Al bendende o kadar.Telefona format atasım var yeni olduğu halde.Misal Whatsap vrya msja tıklıyorum 1-2 sn sonra ilerliyor.Oldukça canımı sıktı şu durum. Telefonu satasım var o derece
  2. F

Yardım Oyun performansı (Pubg Mobile)

Kendim yapabilirmiyim varmı acaba paylaşım detaylı.Telefoncuya götürdim hiç güncellrme geri almadık istersen karşıya götürüp baktıralım dedi :) Telefon ilk aldıgım zamanki gibi mi olur Hard Reset yapınca ? Teşekkür ederim vakit ayırdığınız ve yardımcı olduğunuz için
  3. F

Teşekkür ederim buna göre daha dikkatli kullanırım. Asıl soruna gelince;sizce yeni güncelleme gelir de kasma donma ısınma düzelit yoksa eski sürümlere geri yükleyip bu sıkıntılardan kurtulabilrmiyiz
  4. F

Aynı sorun bendede oldu.Redmi Note 5 cihazım.Mobile Legends oynuyordum şarz %2 bile kasma donma olmazdı.10.3.1 güncellemeden beri hem şarz daha cabuk bitiyor hemde %15 şarz altındayken alırı kasma donma ve ısınma oluyor.Lütfen bilgisi olan yardımcı olsun twlefondan sogudum
  5. F

Yardım Hangi ROM'u kullanmaliyim

Benimde Redmi Note 5. Süper ötesi pil ve performansı varsı ta ki 10.3.1 güncellemesi yapana kadar.Şuan şarz %15 deyken oyun kasıyor donma ısınma oluyor.Yardım edebilecek varmı ?
  6. F

Yardım Mi 5 te Xiaomi hizmet çerçevesi nin pil kullanımı çok fazla

Temiz Kurulum derken nasıl yani ? Telefonu 4 ay önce aldım.5-6 saat aralıksız oyun oynanıyordu şarz %3 de bile kasma donma olmadan .10.3 güncellemesinden sonra telefon şarzı sanki daha cabuk bitmeye basladı ve %15 den aşagıdayken oyunda kasma donma ısınma oluyor.Eminim güncellemeden sonra...
Üst Alt