faruksunar kullanıcısının son içeriği

1. faruksunar

Yardım Xiaomi 11T Pro (vili)-Direnç işlemi ile kayıt sonrası El Feneri ve Flash çalışmaması

Herhangi bir sorun olması durumunda halledeceğini söylemişti halbuki. Maalesef işinin arkasında durmuyorlar. İlk günden elektrik kesildi el feneri lazım oldu. Bahtsızım galiba
  2. faruksunar

Yardım Xiaomi 11T Pro (vili)-Direnç işlemi ile kayıt sonrası El Feneri ve Flash çalışmaması

Görüştüm dirençten kaynaklı olabileceğini ve düzelmesinin mümkün olmadığını söyledi.
  3. faruksunar

Xiaomi 11T Pro cihazıma Direnç işlemi ile kayıt sonrası El Feneri ve Flash çalışmıyor. Cihazın diğer sensörlerinde herhangi bir problem yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Yardımcı olabilir misiniz ?
  4. faruksunar

MIUI 14 Xiaomi 11T Pro (vli) – Endonezya Karalı V14.0.3.0.TKDIDXM

teşekkür ederim. Kullanan arkadaşlarımız bu konuda yardımcı olurlarsa sevirim.
  5. faruksunar

MIUI 14 Xiaomi 11T Pro (vli) – Endonezya Karalı V14.0.3.0.TKDIDXM

Merhaba bu sürümde yeni ikonlar ve widgetler geldi mi acaba? 2107113SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. faruksunar

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Şuan için pek sıkıntı yok gibi MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. faruksunar

suatsari hocam geç gördüm. Sadece ön belleği temizleyip yüklemiştim şimdi temiz kurulum yapıp yüklüyorum.
  8. faruksunar

Sizce temiz kurulum yapmaya gerek var mı sonuçta her ikisi de nougat? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. faruksunar

Elinize sağlık hocam :) MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. faruksunar

Şu forumun amacını gerçekleştirmeye devam etmek için mi5s miui 10 romunu da bulup paylaşsak çok güzel olmaz mı:) MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. faruksunar

Mi5s için linke erişebilen benimle paylaşabilir mi acaba? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. faruksunar

Teşekkür ederim hocam cevap için MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. faruksunar

suatsari hocam mi5s e, miui 10 gelecek mi bilginiz var mı? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. faruksunar

Mi 5s için miui 10 rom çıktı mı acaba yada bir çalışma var? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt