Farukisaoglu kullanıcısının son içeriği

1. Farukisaoglu

Yardım Poco X3 Pro siyah beyaz kamera sorunu

miui 14 kararlı romu kurdum 13ün üstüne hocam.
  2. Farukisaoglu

Yardım Poco X3 Pro siyah beyaz kamera sorunu

Poco x3 pro cihazıın kamerası sadece siyah beyaz şekilde çalışıyor. twrp üzerinden rom kurarak tekrar denedim fakat değişen bir şey olmadı. Bu sorunun çözümünü bilen var mı? (gcam denedim siyah beyaz çekip sonradan renklendiriyor garip bir şekilde)
  3. Farukisaoglu

Rom En İyi Rom

Bir türlü olmuyor hocam her şey senkronize oluyor mesajlar ve çağrı geçmişi olmuyor.
  4. Farukisaoglu

Rom En İyi Rom

Hocam selamlar, romu kurdum lakin sms geçmişim ve çağrı geçmişimi senkronize edemiyorum. Siz bu sorunu halledebildiniz mi?
  5. Farukisaoglu

Rom En İyi Rom

romu nereden bulabilirim
  6. Farukisaoglu

Yardım Türkcell ile şebeke sorunu yaşıyoruz

Merhaba, İmei atılmış Redmi Note 10s kullanıyoruz Türkcell hat ile sıkıntı yaşıyoruz. Telefonla konuşturmuyor bizi, Mi mix 3, mi note 3, mi 5s cihazlarımızda Türkcell takılı onlarda hiç bir sorun yokken bu cihazla telefonla konuşamıyor internete girerken işkence çekiyoruz. Türk Telekom hat takıp...
  7. Farukisaoglu

Ana Başlık Redmi Note 10S - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

İmei atılmış Redmi note 10s kullanıyoruz Türkcell hat ile sıkıntı yaşıyoruz telefonla konuşturmuyor bizi, Mi mix 3, mi note 3, mi 5s cihazlarımızda türkcell takılı onlarda hiç bir sorun yokken bu cihazla telefonla konuşamıyor internete girerken işkence çekiyoruz. Türk telekom hat takıp bir kaç...
Üst Alt