Faruk_simsekk kullanıcısının son içeriği

1. Faruk_simsekk

Yardım Mi Recovery de Wipe Data yapmak

Merhaba arkadaşlar. Telefonda mı recovery üzerinden wipe data yaparsam ne olur. İçindeki rom silinir mı.
  2. Faruk_simsekk

Yardım K20Pro MiFlash ile MIUI12 global eea rom yüklerken 'clear all and lock' seçeneğini değiştirmeyi unuttum.

Zenex hocamla nasıl iletişime geçebilirim. Zenex hocam burda mısınız.
  3. Faruk_simsekk

Yardım K20Pro MiFlash ile MIUI12 global eea rom yüklerken 'clear all and lock' seçeneğini değiştirmeyi unuttum.

MiFlash ile MIUI12 global eea rom yüklerken 'clear all and lock' seçeneğini değiştirmeyi unuttum. Telefonum imei repairli. Miunlock ile uğraştım ama ama MIUI settings developer settingsten birşey ayarlamamı söylüyor. Telefon açılmıyor ki ayarlıyım. ne yapmalıyım. yardım ederseniz çok sevinirim...
  4. Faruk_simsekk

Diğer Artık mi9t pro sahibiyim.

Game Turbo uygulamasının ayarlarında dokunma tepkisi ayarı var. Onu ayarlayın. Yoksa herhangi bir dokunmatik sorunu yok.
  5. Faruk_simsekk

Yardım TWRP yedek alırken sistem görünmüyor ?

Aynı sorunu ben de K20 Pro ile yaşıyorum. Yüklü twrp 3.3.1-21 raphael özelleştirilmiş twrp. Yedekleme bölümünde sistem imajı var ama sistem seçeneği yok.
  6. Faruk_simsekk

Sohbet ios vs android

Bu mesajı 2015 senesinde aldığım Samsung Note 5 telefonumdan yazıyorum. Pilinin zayıflaması haricinde hiçbir sıkıntısı yok. Bunun için k20 pro aldım. Gidip de paramla iphone a köle olacak değildim tabi ki. Özgürlük içimizde var. Şu telefona rom atıp farklı bir stilde kullanmak bile seçmek için...
  7. Faruk_simsekk

Soru bass için magisk modülü

Viper ı magiskten mı kurdunuz. Telefon ve romunuz nedir.
  8. Faruk_simsekk

Mod (Miui11-12) Mi 9 T Pro Widewine L3 olan cihazi L1 yapmak

Hocam miui 11.0.5.0 EEA rom için hangi zip dosyasını flashlamalıyım.
  9. Faruk_simsekk

Rom [Android Q] MiuiMix 20.4.9 Special Edition {Mi 9T Pro - K20 Pro}

Çok teşekkürler. Peki magisk yüklemem gerekiyor mu sonra.
  10. Faruk_simsekk

Hocam farklı rom mu onu anlayamamıştım. O kadar çok rom var ki. Teşekkürler.
  11. Faruk_simsekk

Merhaba hocam. K20 Pro MIUI V11.0.5.0 EEA rom yüklü telefona yüklerken hangi yolu izlemeliyim. Format data yapmalı mıyım. Magisk 20.4 yüklü twrp var bl kilit açık. Bu arada telefonu alalı 2 hafta oldu. Son 1 haftadır forumun da katkılarıyla işin kurdu oldum. Forum okumaktan pubg bile...
Üst Alt