faramir86us kullanıcısının son içeriği

1. F

Soru Yaklaşık 2 Yıldır Mi8 Kullanıyorum Model Yükseltmek İstiyorum

Ben şuanda mi8 i bana değiştirecek ve o kadar para harcatacak bir telefon göremiyorum piyasada. Ona harcayacağın paraya kendine başka birşey al. Benim tavsiyem bu.
  2. F

Rom Mi8 Resmi Global Kararlı Rom İndirme Bağlantıları

Eu betadan bu roma nasıl geçebilirim. Henüz fastboot versiyonu yayınlanmamış bu romun. Başka yolu var mıdır?
  3. F

Haber Xiaomi Mi10 Tanıtıldı

B20 800Mhz desteği yok mu bu cihazın? https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-mi-10-pro Bu web sitesinde olmadığı görülüyor.
  4. F

Rehber Airdots Şarkı Atlama

Gayet iyi çalışıyor. Teşekkürler...
  5. F

Yardım Bluetooth kulaklık performansı

Hem ondandır hem de kablolu Bluetooth kulaklıklar görüşme kalitesi açısından daha avantajlı.
  6. F

Yardım Bluetooth kulaklık performansı

Benim de mi8 var eu beta kullanıyorum. Benim de Bluetooth kulaklıkta mikrofon performansı ile ilgili sorunum var. Kendi telefonumda rezalet kötü giderken ses, eşimin veya diğer telefonlarda çok iyi mikrofon performansı var. Bizim telefonda mi sorun var anlamadım.
  7. F

Çözüldü Mi9se Bluetooth sorunu

Sorun ne?
  8. F

MIUI 11 [Android 10] Mi 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta / v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Bluetooth kulaklık ile konuşma yaparken sesin boğuk gitmesi veya az gitmesi gibi bir sorun yaşayan var mı?
  9. F

Yardım Bluetooth Kulaklık İle Konuşma Sorunu

Eu beta nin 3 farklı romunu denedim ama olmuyor...
  10. F

Yardım Bluetooth Kulaklık İle Konuşma Sorunu

Merhaba Arkadaşlar, Elimde bir adet Baseus W07 model bluetooth kulaklık mevcut. İlk aldığım zamanlarda hiç problem olmadan kullandığım kulaklıkta son zamanlarda telefon ile görüşürken sesimin boğuk veya az gitmesi problemi başladı. Kulaklığı test etmek için başka telefonlara bağladım ve...
  11. F

Sohbet Yerli araç tanıtılıyor.

Daha ortada fabrikası bile olmayan, projesi ve patenti olmayan ama hayal edilen teknolojik özelliklerde uçan bir arabadan bahsediyoruz. Hangi mühendislik ile ve hangi araçlarla üretileceği bile belli olmadan sanki arabayı üretmişiz gibi bir algı yaratılması yanlış. Hele bir üretilsin, bir...
  12. F

Rom [Android Q] Mi 8 MIUI 11.2 MiuiMix 20.2.20 Beta

Custom romun da custom romunu mu yapmışlar :D
  13. F

Arabanın her şeyini dışarıdan aşabilirsiniz. Önemli olan yaptığınız ile söylediklerinizin birbiri ile uyuşması. Arabanın her şeyi ithal. Apple ben ekranı Samsung'dan aldığı halde kendim üretiyorum ben yapıyorum derse ne dersiniz? İnsanların soru sormasının sebebi bu. Satın alınan veya...
  14. F

Bilginin kaynağı var mı?
  15. F

Arabanın fiyatından ziyade ÖTV ve MTV vergisi ne olacak o da açıklanmalı. Ayrıcalığı olacak mı? 1577459928 Araba fiyatı değil vergiler ve döviz çok yüksek... Yoksa araba avrupanın en ekonomik modellerinden birisi...
Üst Alt