Fanatice kullanıcısının son içeriği

1. F

İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

Destekleyelim arkadaşlar, android 10 için kampanyayı imzalayalım: https://www.change.org/p/google-android-10-in-mi-a2-a2-lite?recruiter=965843678&utm_source=share_petition&utm_medium=twitter&utm_campaign=psf_combo_share_abi&recruited_by_id=f9017640-80fb-11e9-9305-cd077d09c613
  2. F

İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

Cihazınız orjinal imei kayıtlı mı yani garantili cihaz mı yoksa sonradan imei mi atılmış? Garantili telefonsa, fabrika ayarlarına sıfırlayın muhtemelen sorun çözülür, çözülmezse mitool ile orjinal stock rom atmanız gerekecek...
  3. F

8.1de kalın ve android 10u bekleyin. Kasım sonu-aralık başı android 10 gelecek. Millet memnun kalirsa sizde gecersiniz. Yoksa, 8.1de kalmaya devam edin android 9 pie dan daha iyi...
  4. F

Android one heyecandır, candır, aşktır, sinirdir, risktir, her yeni güncellemede bir önce oluşan problemlerin umutla onarılmasını beklemektir. En iyisi android one a bulaşmamaktır. Benden söylemesidrunk~~
  5. F

İngilitere xiaomi ile ben de yazıştım arkadaşlar, tam tarih vermiyorlar ama haftaya android 10 güncellemesi verilmeye başlancakmış. Beta mı diye sordum, beta değil tam güncelleme dediler. Hadi bakalım hayırlısı...
  6. F

Burda şöyle bir bilgi var ama ne derece doğru bilemiyorum. Sözde mi a2 lite android 10 güncellemesi haftaya verilmeye başlancakmış İngiltereden. https://piunikaweb.com/2019/09/30/mi-a2-lite-android-10-update-rollout-begins-next-week-says-xiaomi-support/
  7. F

Rom MIUI 10 Port for Mi A2 Lite (Android PIE)(daisy)

Cevap için teşekkür ederim. Dosyayı indirdim ama güncelleme menüsüne girince bizde o bahsi geçen sağ üstteki ... olayı yok. Yada ben de yok anlamadım. Yani dahili hafızadan güncelleme yapamıyorum menü yok. Nasıl bir sacmalık bu anlamadım. Bir daha herhalde android one olayina bulaşmam. Külliyen...
  8. F

Merhaba arkadaşlar, cehaletimi mazur görün. Stock romdayım. Eylül güncellemesi geldi ancak bir türlü kuramadı. Güncellemeyi indiriyor ama kurma aşamasına geldi kurulum hatası veriyor. Cihazım tertemiz daha önce ne bir rom nede root atıldı:) neden böyle yaptı anlamadim... Neyse ben de şöyle...
  9. F

Rom MIUI 10 Port for Mi A2 Lite (Android PIE)(daisy)

Merhaba arkadaşlar, cehaletimi mazur görün. Stock romdayım. Eylül güncellemesi geldi ancak bir türlü kuramadı. Güncellemeyi indiriyor ama kurma aşamasına geldi kurulum hatası veriyor. Cihazım tertemiz daha önce ne bir rom nede root atıldı:) neden böyle yaptı anlamadim... Neyse ben de şöyle...
  10. F

Volte nin açık olduğunu gösteriyor. Hd olması sözde daha iyiymiş. 4g de daha net konuşma kalitesi sağlıyormuş...
  11. F

Rezalet! Mayıs'ın 3ü olmuş hala nisan güncellemesi yok...
  12. F

Ay bitti hala nisan yaması yok. Alanınız var mı arkadaşlar?
  13. F

mart güncellemesinde bir değişiklik farketmedim. Chrome ve youtube daki siyah dalgalanmalar bende zaten yoktu gene yok.. ancak kameradaki siyah dalgalanmalar hala duruyor. Duzeltmemisler...
  14. F

Nova launcher ile cift tiklama ile acmayi bulamadim. Siz nasil yaptiniz acaba?
Üst Alt