fameka kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Telefonumu Unlock edemiyorum

Siz ayni zamanda teknik servis hizmeti mi veriyorsunuz?
  2. F

Yardım EDL modda rom flashlama sorunu.

merhaba bende de mi 5s plus var benim de ayni yerde takili kaliyor.Siz depolama birimi arizalanmis demissiniz.Siz baktirdiniz mi gercekten arizalanmis mi depolama birimi.
  3. F

ben baska bilgisayarda denedim bu sefer mi flash da WriteFile position 0x00000000100000, size 782336 kismina geldiginde takili kaliyor uzun sure beklememe ragmen ilerlemiyor.Ben internette arastirirken ayni konuyu bu forumda da gordum depolama birimi arizalanmis diyorlar .Boyle bir sey olabilir mi
  4. F

Bu sorun neden oluyor Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. F

Başka bilgisayar derken . denemedim.bir şey fark eder mi Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. F

Nerede sorun oluyor o zaman.denemedigim yöntem kalmadı.siz hiç Max Buffer seçiyor is 256 hatasını hiç duymadiniz mi Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. F

Xioami nin kablosu dışında başka kablo kullanmak sorun yaratabilir mi.benim de win10 64 bit Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. F

Zaten twrp yukleyebilsem o şekilde yapacağım Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. F

Ben niye hata alıyorum o zaman.Siz neyi farklı yapıyorsunuz ki benden.Normalde her bilgisayarda sorunsuz çalışmalı.sizin Windows sürümü ne . Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. F

Ben hiç öyle düşünmüyorum.İnternette bir sürü konu var bu hatalarla ilgili.Oyle olsa herkes sorunsuz yüklerdi.Ben genelde twrp den yüklüyorum mesela.Orada hiç sorun olmuyor. Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. F

Nasıl yok ya ben her seferinde rom atarken kaç defa hata veriyor . Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. F

Ben internete baktım ama doğru düzgün bir cevap bulamadım.bu xioami de rom atmak için niye düzgün bir program yapmıyor ki anlamıyorum.bu kadar sorunlu program olur mu Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. F

Rehber Xiaomi Root Yapma Rehberi [Magisk ile]

bende mi 5s plus var.ben mi flashla rom atmaya calisiyorum max buffer sector is 256 yaziyor .Sizce nedeni ne olabilir.2016.04.01 surumu ie yaptim hatta 2-3 farkli mi flashla yaptim hepsinde ayni hata.
  14. F

Çözüldü mi 6 root, twrp yüklü. Ayarlar üzerinden yazılım güncellenir mi?

ben mi flashla rom atmaya calisiyorum max buffer sector is 256 yaziyor .Sizce nedeni ne olabilir.2016.04.01 surumu ie yaptim hatta 2-3 farkli mi flashla yaptim hepsinde ayni hata.
  15. F

ben ekran goruntulerini ,log kayitlarini da attim.En azindan bir fikriniz yok mu onun icin sormustum.Ya da bildiginiz baska bir yontem de olabilir rom atmak icin.
Üst Alt