falid kullanıcısının son içeriği

1. falid

MIUI 12 Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro İçin Xiaomi.eu [ MIUI 13 ] v22.7.19 Beta [ Android 12 ] Sürümü İndirme Bağlantısı

Hocam selamlar. Hangi twrp sürümünü kullanıyorsunuz? Bi ara android 11 yüklendiğinde twrp'ye girilemiyordu. O sorun çözüldü mü acaba?
  2. falid

Yardım Poco f2 pro kilit ekranında siyah duvar kağıdının rengi bozuluyor.

Hocam nedenini tam olarak bilmesem de bu sorun parmak izi okuyucuyla alakalı. Parmak izi aktif olduğunda kilit ekranında renk farklılaşıyor. Ama parmak izi özelliği kapatıldığında her şey normale dönüyor
  3. falid

Çözüldü uygulamadan atıyor

Hocam ben 12.0.8 sürümüne geçtim android 11 çok sorunlu diye.
  4. falid

Çözüldü uygulamadan atıyor

Bende çift uygulama özelliğini aktif ettikten sonra başlamıştı android 11 tabanlı bir eu romda. Bi çift uygulamayı kapatıp deneyin isterseniz, açıksa tabi
  5. falid

Rehber Poco F2 Pro'da VoWifi Nasıl Aktifleştirilir? (Videolu)

Hocam selamlar. Hattım Türk Telekom. Kullandığım rom eu stabil 12.0.8. Cihazım imei repairli. Turkcell maxi plus 5'in imeisi yapıldı ve bildiğim kadarıyla o telefonda vowifi desteği yok. Ancak videoda belirttiklerinizi yaptım ve artık vowifi sorunsuz çalışıyor. Emeğiniz ve desteğiniz için...
  6. falid

Sohbet Pocophone F2 Pro/K30 Pro Kullanıcı Yorumları

Benim aldığım telefoncu bootloader açılınca gel yapalım dedi. Arkadaş tavsiyesi üzerine oradan aldım ama internette gördüğüm kadarıyla imei yapabilen yok. Adam ısrarla hallediyoruz sıkıntı yok dedi. Bootloader açılsın gidip göreceğim bakalım yapıyor mu harbiden. İşin kötü tarafı imei sorunu yok...
  7. falid

Yardım Mi 8 Eu romdan globale dönüş ve bootloader kapatma

http://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?guide=2 Hocam bu linkteki miui rom flashing tool'u indirin. Rom u bu program ile kurun. Kurarken altta "clean and lock" olması lazım öyle bir seçenek olacak onu seçip yükleyin.
  8. falid

Ben 2 sefer kapattım hocam eminim. Siz global olduğundan eminseniz gönül rahatlığıyla kapatabilirsiniz :)
  9. falid

Cihazınız orijinalinde global mi çin mi? Global versiyon ise sorun olmadan kapatabilirsiniz.
  10. falid

Madalya 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. ( Madalya )

Zafer Bayramımız kutlu olsun!
  11. falid

Madalya 100'ler Kulübü Madalyaları

100üncü mesajı da bu vesile ile yazmış olayım
  12. falid

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

askere gidiyorum boşa durmasın diye telefonu sattım ama hala miui severim, dönüşte yeni bir Mi ile kaldığımız yerden devam inşallah :)
  13. falid

Madalya MIUI Türkiye Yenilendi... Yorumunu Yap Madalya Kazan - 24.11.18

gerçekten güzel tasarım elinize sağlık
  14. falid

Yardım Xiaomi Mi8 bootloader kilidi kapatma

Bu ekranda normalde yeşil bi tik çıkıyordu ve global yazıyordu. Şimdi delivery adress çıkmış. ben de kontrol ettim bende "CB" yazıyor orada. Vadi İstanbul'daki Mi Store'dan almıştım halbuki 1566481313 Annemin ve kardeşimin telefonlarına da baktım. Birinde İspanya yazıyor diğerinde Sırbistan...
Üst Alt