Fakelifetk kullanıcısının son içeriği

1. Fakelifetk

Rehber Redmi Note 8 Pro Stok Fastboot Rom Yükleme

Yüklemediğim driver kalmadı Fastboot kısmına geçtiğimde cihazı görmüyor nedeni nedir hocam.
  2. Fakelifetk

Yardım Redmi note 8 pro stock roma dönme hk.

Merhaba, Cihazın işlemcisinden kaynaklı brick olma durumu olduğundan çekindiğim bir durum sizden yardım rica ediyorum. Unlock işlemini cihazım için yaptım daha öncesinde Twrp vardı ancak şuan var olup olmadığını bilmiyorum. Cihazımı stock roma döndürmek ve otodan güncelleme almak istiyorum. Kısa...
  3. Fakelifetk

Soru Forum hakkında değişmesi gereken şey?

Merhaba, bir tek bendemi oluyor bilmiyorum. Arama yerine " Redmi note 8 pro " veya " note7 " yazdığımda Redminin bütün modelleri ile ilgili konular karşıma çıkıyor. Biliyorum konulardan sadece Redmi note 8 pro konusunu seçtiğimde onunla ilgili konular çıkıyor karşıma. Ancak örneğin Redmi note 8...
  4. Fakelifetk

Yardım Twrp hk.

Merhaba, uzun bir zamandır Pixel roma geçmek istiyordum. Ama korkuyordum nedeni cihazımın Redmi note 8 pro olmasıydı. Pixele geçmeden önce bootloader kilidini açtım daha sonrasında Twrp işlemine geldim. Twrp+Root konusunu inceleyerek 1. yönetimi denemeye karar verdim. Herşey iyi güzel giderken 8...
  5. Fakelifetk

Rehber MIUI V12.5 sürümleri için twrp+root (Veri kaybı olmadan)

Merhaba, 8. Magisk.zip yüklüyoruz. kısmında magisk.zip nerden yüklicez ? 1626634713 Yardım edebilecek var mı şuan otomatik Twrp ye giriyor :/
  6. Fakelifetk

MIUI 12.5 Redmi note 8 pro 12.5

Redmi note 8 pro 12.5.1.0 geldi h.o ( Global ) # Daha önce oto dan gelen güncelleme ile alakalı açıldıysa konuyu silebilirsiniz.
  7. Fakelifetk

Yardım Kablonun ucu ısınıyor

Merhaba, buna benzer bir konu bulamadığım için konu açma gereksinimi duydum. Redmi note 8 cihazım için kullandığım MDY-10-EF 5V-12V adaptörü kullanıyorum. Bugün şarj'a takdığımda type c olan kısmı yani telefona giren kısmının ısındığını farkettim adaptör soğuk ancak type c kısmı ısınıyor. Bunun...
  8. Fakelifetk

Yardım Redmi Note 7 Ekran Yanığı Ve Delta Servis Süreci

Aynı modeli Ghost screen nedeniyle göndermiştim. Tianma harcinide farklı bir panel taktılar. 5 aydır bir sıkıntı yaşamadım.
  9. Fakelifetk

Yardım Redmi Note 7 su dolu kovaya düştü.

Tam bilgim yok ama nemden dolayı uzun vadede oksitlenme yapan cihazlar vardı sanırsam.
  10. Fakelifetk

Soru Hayalet ekran

Öncelikle geçmiş olsun. Aynı durumu yaşadım cihazda ürün ayriyetten teşhir ürünüydü ilk cihazim olduğu için heyecandan sıkıntı olmaz demiştim. Garantiye gönderdim panel değiştirdiler ghost screen yaşanmayan panel ile değişim yaptılar ve 5 aydır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum telefonu. İlk...
  11. Fakelifetk

Soru note 8 pro sürekli açılıp kapanıyor

Aynısı banada oldu dün kendi kendine açılıp kapandı.
  12. Fakelifetk

Rom Redmi Note 8 Pro - Android 11 DotOS 5.0 Rom | OFFICIAL - 08.02.21 #NonCfw#

Merhaba, İmei uygulanmış Note 8 pro var bu telefona rom atmak istediğimde bu imei silinir mi? veya her hangi bir sorun yaşarmıyım ? Kontrol ettiğimde imei sorgulamada "İthalat yoluyla kaydedilen IMEI" Redmi note 8 pro belirtiliyor bu telefona nasıl bir işlem yapılmış ?
  13. Fakelifetk

Çözüldü Delta Servis Redmi Note 7 Ghost Screen (Hayalet Ekran) sorunu

Redmi note 7 cihazımi ghost screen sebebiyle servise gönderdim. Takılan panel tianma değildi şuan telefon yanımda değil Redmi note 8 Pro kullanıyorum. Ama rdm7 cihazımın eski paneli tianmaydi yeni takılan farklı bir paneldi.
  14. Fakelifetk

Sohbet KYK TCKN sorunu

Anladım teşekkür ederim
  15. Fakelifetk

Sohbet KYK TCKN sorunu

Merhaba, biliyorsunuz ki burs ve krediler açıklandı. Gsb.gov.tr adresinden kontrol sağladığımda burs alabilirsiniz olarak gözükmekte. Tahatuut onayını yaptım ve kartım adresime geliyor yolda. Fakat e devlet üzerinden kontrol sağladığımda " İlgili TCKN ile eşleşen kredi numarası bulunamadı "...
Üst Alt