fakdere kullanıcısının son içeriği

1. F

Mod [Mi9T/K20] Ekran Yenileme hızını değiştirin [APK] [RooT]

Hocam cihaz mi9T mi normalde 66 hz den sonra çok sapıtıyor .siz hangi modül yada uygulama ile bu değerleri alabiliyorsunuz.
  2. F

MIUI 12.5 Mi̇ 9T/K20 OneOS MIUI 12.5 Android 11 21.11.3(Stabil Sürüm)

Merhaba arkadaşlar bu romda superwallpaper var mı ?
  3. F

Rehber "Sim Kart Etkinleştirilemedi" Bildirimini Kapatma

Stoya hocam elinize sağlık,teşekkürler.
  4. F

Rom Mİ 9T/K20 Xiaomi.eu MIUI 12 Stabil Rom V.12.1.2.0

Bilgi için teşekkür ederim , aod kullanmak istemeyenler için alternatif bir çözüm olabilir.
  5. F

Sıfırlama yapmadan 2 wipe ile romu tekrar kurdum malesef düzelmedi ,belki format data ile kurulum yapılırsa düzelebilir ama büyük bir eksikliğini hissetmediğim için uğraşmayacağım.@SeDark hocam dizinde bilginiz olsun
  6. F

Mod Mİ 9T 66Hz Ekran Overclok Yöntemi (Miu12 Beta Parmak İzi Sorunu Düzeltildi)

Uzun kullanımda sorun yaşayan oldu mu
  7. F

Telefonda root ve magisk bulunmuyor.Aod açıkken herhangi bir sorun yok kapattığımda bu sorun oluşuyor.
  8. F

Soru Redmi Note 7 MIUI 12 Güncellemesi

Ayarlar\Ekran\Kontrol Merkezi&Durum Çubuğu kısmından "yeni kontrol merkezini kullan" kısmını aktif ettiğinizde sorunun düzelmiş olması gerek.
  9. F

Cevap için teşekkür ederim, galiba bende farklı bir sorun var çözemedim.Bir ara romu tekrar flashlarım öyle test ederim artık.
  10. F

Eu 12.0.6 da aod kapalıyken ve ekran kapalı durumdayken elime aldığımda parmak izi şekli ekranda gözükmüyor.(ekran kapalıyken parmak izini göster ayarı açık durumdadır) aod açıkken parmak izi gözükmektedir.Romu kullanan arkadaşlardada benzeri durum söz konusu mudur ?
  11. F

Yardım mi9t ekran değişimi

Herzaman açık ekran sekmesinde aod nin çalıştığı zaman aralığının seçildiği kısma (Öğeleri göster sekmesi) girerek "karanlıkta yatarken kapat kısmından ayarlanmaktadır.
  12. F

İnceleme Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro Kılıf Süper Ötesi

Kılıf şu anda efsane indirimler kapsamında 124 TL den 76 TL ye düştü Hepsiburada'da.Almayı düşünen varsa haber vermek istedim.Konudaki Hepsiburada linkinden ulaşabilirsiniz.
  13. F

Merhaba arkadaşlar Masik P den geçmeyi düşünüyorum.süper wall. da iken masikte uygulamalar arası geçişte hafif takılmalar yaşıyorum.ayrıca tam ekran kullandığımdada hafifte olsa takılmalar yaşıyorum.Geçmemi tavsiye eder misiniz genel izlenimleriniz ve sw-tam ekran kullanımında sıkıntı yaşayan...
  14. F

Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

Miu12 eu beta 20.7.2 ile aldığım ekran süresi
Üst Alt