fahridemirel kullanıcısının son içeriği

1. fahridemirel

Recovery Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.3.0-0423 Tek Tuş Yükleme Aracı

Ne denediysem olmadı eski TWRP araçlarını da denedim bunuda denedim olmadı. Yükleyemiyorum TWRP'yi. Bunda da şöyle bi hata verdi : Uygun bir cihaz kullanmıyor olabilirsiniz, bootloader kilidiniz açık olmayabilir cihaz fastboot modunda olmayabilir. Fakat hepsi de doğru ve açık. Birisi bana...
  2. fahridemirel

İnceleme MIUI 10 - 9.4.18 Global Beta Güncellemesi Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Iyi aksamlar. 9.3.14 versiyonunu hali hazirda kullanmaktayim. Bu versiyone geverken twrp kurulumu yaparak gecmistim. Acaba yeni surum icinde bunu yapmam gerekecek mi bilgisi olan var midir? Ona gore ofiste indirmemi yapayim :D MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. fahridemirel

İnceleme MIUI 10 - 9.3.28 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı-Linkler Eklendi)

Goruntulendigi gibi. MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. fahridemirel

İnceleme MIUI 10 - 9.3.28 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı-Linkler Eklendi)

Ayarlar>Ek Ayarlar>Gelistirici Secenekleri Gece modu siralamasina uyarsan bulabilirsin. Eger gelisitrici secenekleri kapaliysa Cihazim> Tum Ozellikler > Android Surumu yazisina 7-8 defa arka arkaya basarak Gelistirici Seceneklerini acabilirsin. MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt