Fıratdbilek kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Mi 8 se miui 11

Arkadaşlar mi 8 se cihazımı miui 11. 0.3e güncelledim fakat bazı, yerlerde hata veriyor 11. 0.3 ten daha üst sürüm var mı mi 8 se için yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  2. F

Soru Mi 9 se miui 11

Arkadaşlar mi 9 se ye geçtim miui 11 e güncellemek istiyorum fakat bootlader kilidi kapalı, başka türlü bir yolu var mı yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler
  3. F

Rom Mi 8 se 10.3.1 room hakkında

Arkadaşlar size yalan söyleyecek halim yok xiaomi den parada almıyorum, kullanımlarımı ekran süremi herşeyi görselleriyle açıklamasıyla koydum başlığa ordan bakabilirsiniz, tlfonu sıfır aldım bende, bu arada oyun oynamıyorum hiç oyun yok tlfonda en büyük aktivitem Netflix ve youtu.
  4. F

Yardım Mi 8 se ısınma

10.3.1.0 kullanıyorum tlf elimden düşmüyor herhangi bir ısınma problemi yaşamadım
  5. F

Normal günlük kullanım hocam, çok denedim pili şuana kadar 9saatten düşük ekran süresi almadım, en son dün gece 9saat 8dk ekran süresi aldım ve pil %18di şarja taktığımda
  6. F

Hocam önceki yorumlara ekran resmi koydum 9saat 28dk ekran süresi aldım şarj hala %21di inanmayan bi arkadaş vardı onun için diğer kullanım özetlerinide ekledim. Mi 8 se 6 64 yurt dışı kullanıyorum 4tane room denedim 10.3.1 de hiç bir sorun yaşamadım temiz kurulum yapıp dene, olmazsa 10.0.1.0 ı...
  7. F

Durum bu hocam gördüğün gibi, sen hangisini kullanıyorsun ekran süren nedir? 1563487717 Açılır hocam sorun olmaz, temiz bir kurulum yapın 1563487741 Açılır hocam sorun olmaz, temiz bir kurulum yapın
  8. F

Bu mu hocam
  9. F

Hangi kullanımları atiyim hocam
  10. F

Arkadaşlar 10.3.1 rom kurdum ve denedim güzel özellikler gelmiş tavsiye ederim çol güzel de ekran süresi aldım. 10.3.1 üstü kullanan varsa yorumlarını paylaşabilir bizlerle. Ekran süresinin fotosunu da atıcam Şarj %21 Ekran süresi 9saat 28dk
  11. F

Rom Mİ 8 SE Mi room rom

Hangi rom hocam memnun kaldığınız
  12. F

Rom Mİ 8 SE Mi room rom

Teşekkür ederim hocam örneğin 10.0.1.0 de kamerada gece modu yok 10.3.1 de var mı ve ne gibi yenilikler var hocam değer mi yükseltmeye
  13. F

Rom Mİ 8 SE Mi room rom

Çok t Çok teşekkür ederim hocam tavsiyeniz için çok iyi şuanda gerçekten bi kusuru yok ama bana eski gibi gelince yükseltme isteği duydum 9saat 8dk ekran süresi aldıktan sonra hala %20nin üstünde şarj vardı %10a kadar düşse 10saat ekran süresi verecek demekki cihaz. 10.0.1.0 e dönüş...
  14. F

Rom Mİ 8 SE Mi room rom

Evet eu stabil kullanıyorum sürüm çok iyi 9saat 8dk gibi ekran süresi aldım ama dediğim gibi sürüm bana eski geldi 10.3.1 ile arasında çok fark vsr mı yükseltmek istiyorum ama emin olamadım
  15. F

Rom Mİ 8 SE Mi room rom

10.3.1 de sorun yaşadınız mı hocam pil performansı ne şekilde şaşırttı sizi, ben 10.0.1.0 kullanıyorum 10.3.1 e yükseltmeyi düşünüyorum tavsiye edermisiniz 1563108568 Arkadaşlar 10.0.1.0 stable kullanıyorum herhangi bi sorun yaşamadım şuana kadar ve çok iyi ekran süresi aldım. Yalnız bana uzun...
Üst Alt