ezgi07 kullanıcısının son içeriği

1. E

Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

Aldığımdan beri yani 2 yıldır Endonezya globaldeyim ve cok memnunum.
  2. E

Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

Delta degilse evodur, evoysa zaten iade hakkınız var Hakem heyetine çok sağlam bir sikayet dilekcesi ile muracaat edin bence
  3. E

Garantim delta Satıcı hepsiburada 1 martta thhye basvurdum Bilirkisi cihazi istemeden 28.06.2021de karar lehime çıktı Hepsiburada kararı kabul etti, zaten savunma bile vermemiş Ucret iademi aldım. Mucadeleye devam edenlere bol şans dilerim.
  4. E

Diyelim ki THHde kazandım, Hepsiburada da karşı dava açtı. Mahkemeyi kazanırsa dava masraflarını kim ödüyor? Lütfen gerçekten bilen birileri cevaplasın. "Sanırım şöyle" veya "bence böyle"gibi cevaplar olmasın lütfen. 1616067498 Benim de hepsiburada hesabı kendime ait değildi. Burada önemli olan...
  5. E

Hakem heyetine başvurup red kararı çıkan ya da hakem heyetinde kazanıp da firma tarafından mahkemeye konusu taşınan var mı?
  6. E

Yardım Yeni mi band 4 mi fit ile eslesmiyor

bu şekilde çözüldü,sağolun :D
  7. E

ben o süreçleri geçtim, en sonunda, 20 günün sonunda yani, reddedip iade ettiler telefonumu.
  8. E

Yardım Ana Ekranda Yukarı Kaydırarak Google Açmak

Kaydırma hareketiyle tarayıcı açma olayını kaldırmak çok kolay: Ayarlar.... Ana ekran.... "Aramayı açmak için ana ekranda yukarı doğru kaydırın" butonunu pasif yazmanız yeterli 1600935954 var ekranınızda.... aramayı diye başlayan satır var ya, onu pasif hale getirmelisiniz işte
  9. E

siz zaten müracaat da edemezdiniz ki. Başkasının adına imza atarak mı müracaat ettiniz? Para iadesi sadece fatura sahibine yapılır.
  10. E

Yardım Mi note 10 arama kaydetme özelliği varmı

Yurtdisindaysaniz tamam. Arama kaydetme TELEFON ÖZELLİĞİ DEĞİLDİR. Devlet politikasına göre yasal olup olmaması durumudur. Bu sebeple Türkiye ve Avrupa için üretilmiş olan telefonlarda bu özellik olamaz. Yanlışsam düzeltir forumdaşlarım zaten.
  11. E

"belki gelmiştir bile" dediniz , "öyle birşey yok" dedim, çünkü gelmedi. Google'a gelse bile yasalar gereği Türkiye'de kullanılabileceğini düşünmüyorum diye de ekledim. "Google'da öyle bir çalışma yok" demedim yani.
  12. E

öyle birşey yok, zaten Türkiye'de yasal değil.
  13. E

arama kaydeden rehber miui rehber,sizdeki google rehber. Bunun değişimi için rom atılmalı,rom için bootloader kilidi açılmalı. Bu dediklerimi yapmanız sizi garantiden çıkartır,bilginize.
  14. E

o zaman red ile birlikte hakem heyetine gideceksiniz
Üst Alt