Eyup27 kullanıcısının son içeriği

1. E

İnceleme HavocOS FrozenFire Edition Çok Uzun Kullanım Testi

merhaba hocam. romu kurmayı düşünüyorum müsait bi zaman bulabilirsem. bi kaç sorum var. arka planda max kaç uygulama açık kalabiliyor ? rom işlerine bi süre uzak kaldım OpenGapps Nano linkinide atabilir misiniz ?
  2. E

Rom Mido için Eu Beta 20.3.19 Mi Note 3 den Port

Teşekkürler. Bir de bu romda dolby atmos, viber4android denediniz mi. Veya deneyen arkadaşlar yazabilir mi. Lg g2 de kurduğum bir romun içinde viber4android vardı kulaklıkta kaliteyi baya artırmıştı.
  3. E

Halil hocam elinize sağlık çok güzel bir anlatım yapmışsınız. Başlıktaki romu kurdum. Güzel bir rom. Uzun zamandır stok miui 10.2.3 kuruluydu baya şişmişti. Şuan gayet memnunum. GPS sorununu da anlattığınız gibi çözdüm tuş ışıklarını kullanmıyorum ama çalışmasında da sorun yok. Yalnız orangefox...
  4. E

Soru Mido (redmi Note 4/4x) İçin en iyi rom hangisi?

Teşekkürler hocam. Bahsettiginiz gurup bu deil mi. Dediginiz gibi mi note 3 e stabil geldiginde geçmek daha mantıklı.
  5. E

Rom Redmi Note4X MIUI11.0.2.0 +( Android 9 ) Düzenlendi

Snapdragon ise evet
  6. E

Soru Mido (redmi Note 4/4x) İçin en iyi rom hangisi?

Rom - Mido için Eu Beta 20.3.19 Mi Note 3 den Port buradaki rom da begeniliyor. Ben de denemeyi düşünüyorum.
  7. E

merhaba bu romu kullanmak istiyorum.şuan kilit açık stabil 10.2.3 kurulu root twrt vs. yok. Rehber - Rehber - Xiaomi Redmi Not 4X (SD 625) Twrp Yükleme ve Stock Miui Rom Yükleme buradan sadece twrp yükleyip daha sonra sizin anlatımınızda bahsettiğiniz özel twrp yi üzerine flaslayıp sonra romu...
Üst Alt