Eyphmnglu kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Mi TV 4S Televizyon

Peki bu durumda android yükseltmesi yapamıyoruz değil mi ?
  2. E

Maalesef aldığımdan beridir update diyorum ama güncelleme yok :( neden gelmediğini anlamıyorum ama youtube bakıyorum
  3. E

Merhabalar Mi TV 4S Televizyon aldım sanırım 2 sene oldu o günden bu güne tv ye android güncellemesi hiç gelmedi bu tvden anlayan eden varmı acaba ?
  4. E

Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

kapanma süresi az kaldı kalmasa zaten problem değilde bakalım inşallah kapanmamıştır 1645365452 oh be bir rahatlama geldiki anlatamam :) BL kapanmamış :)
  5. E

bl kilidini açmıştım zaten de kapanırsa şayet yine 1 hafta 10 gün bekleme süresi verir mi ?
  6. E

MIUI 12.5 Mi 10T Pro (Apollo) Endonezya Kararlı Rom V12.5.4.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

Suanda mi Flash ile kurmaya çalışıyorum bakalım eğer sorun çıkarsa sizden mecburen yardım isteyeceğim :) :D
  7. E

Merhaba yanlıslıkla bootlader kilitle ve kur seçili iken başlattım ama 20 sn de farkettm programı kapatıp tekrar temiz kurulumla başlattım sorun olmaz umarım :(
  8. E

MIUI 12.5 Mi 10T Pro (Apollo) Endonezya Kararlı Rom V12.5.4.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

twrp ile yüklemeye çalıştım fakat hata veriyo yüklenmiyo
  9. E

İpucu Mi 10T Pro Görüşme Kaydetme Artık Çalışıyor

Endonezya yükledim ama cihaz açılmadı romu kabul etmedi malesef
  10. E

ASLINDA ROMU YÜKLEDİĞİM GİBİ 2 GÜN ÇALIŞTI GÖRÜNDÜ FAKAT SONRADAN BİRGÜN KAYIT ALAYIM DEDİM BAKTIM YOK GİTMİŞ AYARLARDA HİÇBİR YERDE GÖRÜNMÜYOR KENDİ KENDİNE KAYBOLDU
  11. E

Anlamadığım birden bire yine kaydet butonu kayboldu ilginç
  12. E

Merhabalar öncelikle herkese hayırlı günler hayırlı işler dilerim Mi 10t Pro cihazıma neler neler yaptım ama Eski cihazım Mi9T deki gibi arama kaydetmeyi yüklemeyedim Endonezya romu defalarca her sürümünü yüklememe rağmen cihaz açılmadı ve vazgeçtim ses kaydediciden Europa rom 12.5.1 Sürümünü...
  13. E

Recovery Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro / K30S Ultra - Twrp 3.4.0-1206 Tek Tuş Yükleme Aracı

Aslında Endonezya rom yükleyim dedim olmadı cihaz açılışta yeniden baslatıyordu kendini vazgeçtim ses için uğraşmaktan sonra Europa rom son sürüm indirdim 12.5.1 birde aramada baktım ki ne göreyim Kaydet yazıyor denedim ses kaydediyor google sonunda bunu yapmıs :)
Üst Alt