eyosunay kullanıcısının son içeriği

1. eyosunay

Yardım Mi 9 se whatsapp sorunu

Yok numarayı yazıp ok diyorum, bir sonraki ekrana geçmiyor. Aynı ekranda takılıyor
  2. eyosunay

Çözülürse mutlaka
  3. eyosunay

Merhaba. Yeni mi9 se aldım. İphoneden whatsappı sildim ve yeni telefonda kurmaya çalıştığımda numaraya onay kodu gönderme ekranını geçemiyorum. Kod da göndermiyor. Bunu nasıl halledebilirim?
  4. eyosunay

Yardım Xiaomi Redmi Note 5 4x64 whyred Rom değiştirme

bootloader kilidini kendim açtım. Klasör göstermeye gelince, her 2 klasörü gösterdim, bir değişiklik olmadı. driver konusundan emin olamıyorum, ama driverlarda sorun olsa MiFlash telefonu görmezdi diye düşünüyorum.
  5. eyosunay

Yardım Xiaomi Redmi Note 5 4x64 whyred Rom değiştirme

Öncelikle herkesi selamlıyorum. Birkaç defa bu konuyla ilgili konu açtım, ama bir sonuça ulaşamadım maalesef. Bende çin romu yüklü olan bu cihazın romunu değiştirip eu ve ya global rom yüklemek istiyorum. Bu konuda detaylı bir şekilde yardım edebilecek birisi varmıdır? *Tez yazdığım için fazla...
  6. eyosunay

Sohbet [Sohbet] Neden Forum Kullanıyorsunuz?

MiFlash ile rom yüklemeye çalıştığımda kendi bilgisayarımda (vvin 7) telefonu görüyordu, rom yüklemeye çalıştığımda sistem belirtilen dosyayı bulamadi hatası veriyordu, sonra başka 3 adet bilgisayarda (vvin 10) denedim, onlarda telefonu görmedi bile. 1542022994 Rom - Xiaomi Redmi Note 5 4x64...
  7. eyosunay

Sohbet [Sohbet] Neden Forum Kullanıyorsunuz?

Ben global rom yükleme konusunda yardım almak için kaydoldum. Sorunu halledemedim, ama hala buradayım.
  8. eyosunay

Yardım Redmi Note 5 fastboot MiFlash telefonu gormuyor

images dosyasini gosteriyorum
  9. eyosunay

Yardım Xiaomi Note 5 whyred rom degistirme

onu nereden yapayim hocam? artik umudu kesmek uzereyim :)
  10. eyosunay

Yardım Reklamları Kaldırmak

Rehber - Miui Reklamları Nasıl Devre Dışı Bırakılır ?
  11. eyosunay

hocam benim Windows 7 bilgisayarımda MiFlashda görünüyordu telefon, ardından 3 tane Windows 10 yüklü bilgisayarda denedim hiçbirinde görmedi telefonu MiFlash
  12. eyosunay

hocam masaüstüne alıp ordan çıkarıyorum, sonra c ye atıyorum. bu konuyu daha önce de açmıştım resimli anlatmışdım hatayı, çare bulamadık
  13. eyosunay

hocam, kendi bilgisayarımda üin 7 bendeki MiFlash görüyor, ama sonunda sistem belirtilen dosyayı bulamıyor hatası alıyorum. Başka üin 10 bilgisayarlarda denediğimde telefonu görmüyor. Durum bu
  14. eyosunay

hocam bir çok kez denedim hata veriyor
Üst Alt